Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özge Ulusoy büyük bir gururla paylaştı
Özge Ulusoy büyük bir gururla paylaştı
Özge Ulusoy sosyal medya hesabından büyük bir mutluluk ve gururla paylaştı.
Magazin 17 Mayıs 2016 - 12:19

Podyumların aranan ve başarılı modellerinden Özge Ulusoy, sadece iş hayatıyla değil Hacı Sabancı ile sürdürdüğü uzun soluklu ilişkisiyle de takipçileri için örnek teşkil ediyor. Magazin dünyasında düzgün yaşantısıyla dikkatleri üzerine çeken Özge Ulusoy, sosyal medya hesabından Büşra Kavalcı adlı takipçisinin kendisiyle ilgili yazdıklarını paylaşmış.

ozge ulusoy ic

Hayranı tarafından onore edilen Ulusoy, Kavalcı’nın, hakkında yazdıklarını paylaştıktan sonra, kendisi de: “Tatlı minik bana yazmış. Nasıl gurur duydum anlatamam. Gencecik bir kız hep kendini geliştirmeye çalışan beni böyle görmesi tarif edilemez bir mutluluk” notunu düşmüş. İşte takipçisinin Özge Ulusoy hakkında yazdıkları: “Büyük ihtimalle dünyadaki en seksi kadın, kendi kararlarını kendi alan ve hayata kendi çabalarıyla tutunmaya çalışan kadındır. Her kadında bu güç vardır aslında, en az erkekler kadar (bence daha da fazla) güçlüdür kadınlar bu konuda. Eğer bir kadın gerçekten olgun bir kadın ise, hayatta istediği şeyi biliyordur ve onun peşinden sağlam adımlarla ilerliyordur. Kendilerine olan inançları ve bu yolda gösterdikleri bağımsızlık onları eşsiz kılar.”

Son güncelleme: 12:22 - 17.05.2016