Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özge Ulusoy sevgilisi Hacı Sabancı ile olan aşkını bir kez daha gösterdi
Özge Ulusoy sevgilisi Hacı Sabancı ile olan aşkını bir kez daha gösterdi
Özge Ulusoy, sevgilisi Hacı Sabancı ile öyle bir paylaşımda bulundu ki...
Erdinç YAPAN
Magazin 21 Şubat 2016 - 10:55

İçinde bulunduğumuz yıl itibariyle pek çok ünlü ismin evliliğine tanıklık ediyoruz. Geride bıraktığımız günlerde arka arkaya Kıvanç Tatlıtuğ, Burcu Kara ve Helin Avşar’ın evlilik haberlerini gördük magazin programlarında… Bu sürpriz evlilikler dışında bir de magazin dünyasında uzun zamandır beklenen evlilikler var ki Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı arasındaki ilişkinin bu sürece girmesi magazin dünyası için pek de şaşırtıcı olmayacak.

Geride bıraktığımız haftalarda Hacı Sabancı’nın Özge Ulusoy’a bir yüzük verdiği haberi gündeme bomba gibi düştü. Ancak Ulusoy bu haberi yalanladı ve evlilik konusunda acele etmediklerini söyledi. İlişkilerinde bir dönem ayrılık da yaşayan ikilinin bu birlikteliği evliliğe ne zaman dökecekleri konusu belirsizliğini korurken Ulusoy ve Sabancı’nın aşk kokan paylaşımları sosyal medya hesaplarını süslemeye devam ediyor. Son olarak geride bıraktığımız gün bir fotoğraf paylaşan çift, birlikteliklerinin ve aşklarının ne kadar tutkulu ve sonsuz olduğunu da gözler önüne sermiş. Özge Ulusoy paylaştığı fotoğrafın altına şu satırları yazmış: “Yazıya istinaden bu #selfie yi cektirdik…Yazı der ki “True loves never die” (Gerçek aşklar asla ölmez) #love #masallah”