Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özge Ulusoy sevgilisi Hacı Sabancı’yı ve özel hayatını anlattı
Özge Ulusoy sevgilisi Hacı Sabancı’yı ve özel hayatını anlattı
Ünlü manken Özge Ulusoy, Renkli Sayfalar'da bilinmeyenlerini anlattı.
Magazin 11 Mart 2016 - 13:03

Ünlü işadamı Hacı Sabancı ile birlikte olan manken Özge Ulusoy, Kanal D’de yayınlanan ‘Renkli Sayfalar’ programına konuk oldu ve ilişkisine, özel hayatına dair bilinmeyenleri canlı yayında anlattı.

BURSU ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Yeditepe Üniversitesi’nden mezun oldum. Geçenlerde mezun olduğum okula söyleşiye gittim. Bana burs verdiler yüksek lisans yapabilmem için. İnsanlar eleştirdi. ‘Sana neden burs veriyorlar’ diye soruyorlar. Sakin olsunlar dil sınavı ve Ales sınavları var her ikisine de gireceğim. Yeterli puanı alırsam o burs bana verilecek.


BENİM AİLEM DE DÜZGÜN

İnsanların kül kedisi hikayesi hoşuna gidiyor. Benim ailem de düzgün ve eğitimli insanlar. Çok şükür ki vitrinde gördüğümü alabilecek, istediğim yerde tatil yapabilecek durumdayım.

Çok normal bir ilişki yaşıyoruz. Havyar yiyip, şampanya patlatmıyoruz. Öyle başımızdan aşağı güller dökmek, pırlantalar saçmak gibi bir durumumuz yok. Bir yerde bir şeyler görüp ‘bu ona yakışır’ diyorsak, hediye alıyoruz.

KÜÇÜK KAÇAMAKLAR YAPIYORUM

Hacı, en son Moskova’ya tatile gitti. Erkek arkadaşlarıyla tatile gidiyor. Ben de kız arkadaşlarımla küçük kaçamaklar yapıyorum. Ona güvenim tam. Hacı’nın cep telefonunu hiç karıştırmadım. Onun da benim telefonumu kurcalamasını istemem. Bunun saygısızlık olduğunu düşünüyorum.

BİRLİKTE YAŞAMIYORUZ

Aynı evde yaşamıyoruz. Hatta ayrı yakalardayız. Benim ailem de zaten öyle bir duruma müsade etmez. Çok merkezi bir yerde oturuyorum. Araba kullanmayı bilmediğim için her yere yürüyerek gidiyorum. Bir yere gitmeyeceksem, çekimim yoksa makyaj yapmıyorum. Çok üşeniyorum zaten. Makyajsızsam güneş gözlüğü takıyorum.

Son güncelleme: 14:03 - 11.03.2016