Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özge Ulusoy Survivor’da
Özge Ulusoy Survivor’da
Magazin dünyasının güzel isimlerinden Özge Ulusoy sosyal medya hesabından paylaştı.
Magazin 10 Mart 2016 - 13:09

Her perşemde olduğu gibi bu hafta da sosyal medya ünlü isimlerin geçmiş yıllarına ait yaptıkları paylaşımlarla doldu. Bazı isimler, TBT adı verilen bu paylaşımlarla takipçilerini yıllar öncesine götürmeyi tercih ederken bazıları da tıpkı Özge Ulusoy gibi kendileri için son derece önemli bir tarihe götürmüş takipçilerini… İşte bizleri geçmişe götüren perşembe paylaşımları:

Özlem Yıldız

Başarılı sunucu Özlem Yıldız üzerine titrediği oğlu Demir’in kucağında olduğu bir kareyi paylaşmayı tercih etmiş.

Buse Terim

Moda sektöründe başarılı işler çıkarmasına rağmen özellikle sosyal medyada sürekli olarak eleştirilere maruz kalan Buse Terim, perşembe günü paylaşımlarında babası Fatih Terim’in bir pozuna yer vermiş. Paylaşımını, “Bugüne kadar gördüğüm en güzel karesi, Canım Babam” notuyla yapan Buse Terim, böylece en büyük destekçisi olan babasını bir kere daha anmış.

Işın Karaca

Özellikle verdiği kilolardan sonra bambaşka biri haline gelen Işın Karaca, ailesine ve kızına olan düşkünlüğüyle magazin gündeminde kendisine yer buluyor. Karaca eski günlere ait paylaşımını yaz aylarında çıktığı bir tatilden yana kullanmış. Karaca bu paylaşımı; Madem perşembe, o zaman yaz aylarını özleyenler el kaldırsın.

Pınar Altuğ

Yeni sezonda yeni projelerle olacağının sözünü veren Pınar Altuğ, takipçilerini 7 sene öncesine götürmüş ve bebeği Su’yla hastaneden çıkarken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşmış. Altuğ 29 Ocak 2009 tarihli bu paylaşımıyla perşembe paylaşımlarının hakkını vermiş.

Özge Ulusoy

Hacı Sabancı’yla evlilik yolunda bir beraberlik sürdüren Özge Ulusoy, aynı zamanda son derece yoğun bir iş temposunda koşturuyor. Ulusoy, böylesi bir tempo arasında TBT’sini yapmayı unutmamış ve kendisi için bir dönüm noktası olarak gördüğü ve 2011 yılında katıldığı Survivor yarışmasından bir kare paylaşmış. Ulusoy bu fotoğrafı; “Şansım, dönüm noktam güzel günlerim…” notuyla ulaştırmış takipçilerine.

 

Son güncelleme: 13:14 - 10.03.2016