Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özhan Özkök yeni şarkısının klibini ‘Bir kadını en güzel öperek susturursun’ şarkısına çekecek
Özhan Özkök yeni şarkısının klibini ‘Bir kadını en güzel öperek susturursun’ şarkısına çekecek
Arabeskçi Özhan Özkök, 5 şarkılık maxi single çalışmasının üçüncü klip ’ini “Bir Kadını En Güzel Öperek Susturursun” isimli şarkısına yapacak.
Magazin 30 Haziran 2016 - 13:03

Yönetmenliğini Hasan Sessiz’in üstleneceği çalışmada, kadına şiddet konusu ele alınacak. Kadına şiddeti herkes gibi işlemek istemediğini ifade eden Özhan Özkök, “İlham kaynağım Ebru Polat oldu. Eski sevgilisinden psikolojik şiddet gördüğünü itiraf etmesi üzerine ben de bir kadının uğradığı psikolojik şiddeti yansıtma ihtiyacı hissettim. Klip senaryosu ve çekilecek kareler bir psikologdan destek alınarak hazırlanacak bu çalışmamda Ebru Polat hanımla kamera karşısında olmayı da çok isterim” dedi. Söz ve müziği Özhan Özkök imzası taşıyan “Bir Kadını En Güzel Öperek Susturursun” isimli eserin erkeklere kısa bir ders niteliği de taşıdığını ifade eden Özhan Özkök “Aşağılandılar olmadı, hapse atıldılar olmadı belki şarkımız kadına şiddete bir nebzede olsa dur der” dedi.