Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özlem Gezgin diş telleri sayesinde rolü kaptı
Özlem Gezgin diş telleri sayesinde rolü kaptı
Başrollerinde Yusuf Çim ve Gülsim Ali’nin yer aldığı ‘Hanım Köylü’ dizisinde evin en küçük kızı ‘Songün’ rolüyle ekrana gelen Özlem Gezgin güzelliğiyle dikkat çekiyor.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 25 Mayıs 2016 - 16:59

Çekimleri Marmaris, Bayırköy'de yapılan ve bir Ege komedisi olan dizide çok hızlı düşünen ve fazlasıyla hazır cevap olan 'Songün' rolünde Gezgin, diş tellerinin de hikayeye komedi unsuru olarak katıldığını söyledi. Rol için görüşmeye gittiğinde diş telleri yüzünden kendisini seçmeyeceklerini düşünen genç oyuncu, “İlk etapta audation istediler. Telefondan bir video çekip onu yapıma gönderdik. Sonra görüşmeye çağrıldım. Gittiğimde senaristimiz Baykut Badem, Filiz Ekinci ve yönetmenimiz Mustafa Şevki Doğan ile görüşme yaptım. Sonra bir video daha istediler. O günün akşamında bir video daha çekip gönderdik. İki gün sonra seçildiğimin haberi geldi. Her şey çok hızlı gelişti. Görüşmeye gittiğimde diş tellerim nedeniyle beni tercih etmeyeceklerini düşündüm fakat bunu da değerlendirip dizi içinde komedi şeklinde sunduk. Diş tellerimin bana şans getirdiğine inanıyorum. Telleri taktıktan sonra bütün işlerim çok hızlı ilerlemeye başladı” dedi.

ozlem-ic-3

Köyde girdiği her yerde kendisine tellerle ilgili sorular sorulduğunu belirten Gezgin, dizi için taktırdığını düşünen çok insan olduğunu söyledi.

“EŞİTLİKTEN YANAYIM”

Kadın – erkek ilişkilerinde eşitlikten yana olduğunu ifade eden Gezgin, “Dizideköyde tamamen kadınların sözünün geçmesi tabii hikayenin komedi unsurları… Ben eşitlikten yanayım. Ama kadınların el üstünde tutulması gerektiği de hiçbir zaman unutulmamalı. Bunun için de kurallar koyulmamalı. İlişkide herkes üzerine düşeni yapmalı” diye konuştu.

ozlem-ic-2