Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özlem Tekin muhtar azası oldu
Özlem Tekin muhtar azası oldu
Uzun süredir Bodrum'da yaşayan Özlem Tekin, 6 Mart'ta yapılan muhtarlık seçimlerinde, muhtar azası oldu.
Magazin 7 Mart 2016 - 08:23

Ünlü rockçı Özlem Tekin, muhtar azalığına geçiş yaptı. Bodrum’un Gündoğan mahallesinde seçimlere katılan ünlü rokçu oy çoğunluğuyla kazandı.


500 seçmenin katıldığı Muğla’nın Bodrum ilçesindeki Gündoğan Küçükbük Mahallesi’nin muhtar seçimlerinde aza olarak aday olan Tekin, 304 oyla seçimleri kazanan Ali Akbulut’un azası oldu. Aday olduğu halde seçimlere katılmayan Tekin’in, sağlık sorunları yüzünden oy kullanmaya gelemediği öğrenildi.

HAYVANLARA ÖZEL YER İSTİYOR

Bodrum’un hayvanlar konusunda da hassas bir yer olduğuna işaret eden Tekin, “Yazlıkçıları rahatsız etmeyecek bir şekilde köpek ve kedileri başka bir yere taşıyacağım. İnşallah muhtarımız bana bir yer ayırıyor ve onlara sahip çıkacağız. Kedi ve köpeklerin bakımlarını yapacağım. Kış aylarında ise bırakacağım. İnsanların ayağının altından alıp çekeceğim. Muhtarımız sayesinde veteriner tedavilerini yaptıracağım” diye konuştu.

HAVAİ FİŞEKLE MÜCADELE

Tekin, bölgede havai fişek atılmaması için de mücadele edeceklerini belirterek, “Havai fişeği burada yasaklayacağız. Çünkü hayvanlar, kuşlar korkup ölüyor. Bu bölgede herkes bundan şikayetçi” sözlerine yer verdi.

Son güncelleme: 15:56 - 07.03.2016