Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özlem Yıldız’dan güneş lekeleriyle ilgili açıklama geldi
Özlem Yıldız’dan güneş lekeleriyle ilgili açıklama geldi
Her yıl mayıs ayında tatil sezonunu başlatan ve bronz teniyle kıskanılan Özlem Yıldız, sırtındaki lekelerle sevenlerini korkuttu.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 18 Kasım 2016 - 14:38

Üç yıl önce Sinan Serter’le yollarını ayıran Özlem Yıldız tekrar gelinlik giydi. Nişantaşı’ndaki bir moda evinin tanıtımında modellik yapan Yıldız, tekrar evlenmemek gibi büyük sözler etmediğini ancak gündeminde nikâhın olmadığını söyledi. “Şu an hissizim. Hislenmem için gerçek olması lazım. Allah hisli giymeyi nasip etsin” diyen Yıldız, oğlu Demir’in kardeş istediğini ancak oğlu onay vermediği müddetçe evlenmeyi düşünmediğini anlatıp “Demir’in en büyük isteği ve hayali kardeşinin olması. Onun için de benim bunu giymem şart. O da bunun farkında, istemezse akan sular durur. Oğlum hayattaki tek önceliğim. O ne derse onun gönlünden ne geçerse ona göre. Benim için ilk adam o” sözlerini kullandı.

ozlem-yildiz-ic

LEKELERİM GENETİK

Sosyal medya hesabından yaz boyunca güneş altında çekilmiş fotoğraflarını paylaşan Özlem Yıldız, hemen her sene erkenden başlattığı tatili süresince bronzlaşıyor.  Bu yüzden de Yıldız’ın sırt dekoltesindeki lekeleri gören muhabirler, “Lekeler fazla güneşlendiğiniz için mi oldu?” sorusunu yöneltmekte gecikmedi. Sırtındaki güneş lekeleriyle dikkat çeken Özlem Yıldız bu durumun güneşlenme ya da solaryumla bir ilgisi olmadığını genetik bir durum olduğunu belirtti. Cilt doktoruna gittiğini belirten Yıldız “Geç açılıyor ten rengim. Her sene sırtımda çıkıyor ve geçiyor. Bir sürü cilt doktoruna gittim güneşlenmekle ilgisi yok genetik” dedi.

İLGİLİ HABERGüneş lekelerine karşı önlem alınGüneş lekelerine karşı önlem alın

İLGİLİ HABERCildi bronzlaştıran gıdalarCildi bronzlaştıran gıdalar