Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Paramparça 77. yeni bölüm izle – Maide, bıçağı nereye sakladı? (Paramparça yeni bölüm fragmanı, özeti)
Paramparça 77. yeni bölüm izle – Maide, bıçağı nereye sakladı? (Paramparça yeni bölüm fragmanı, özeti)
Paramparça 77. yeni bölüm fragmanında Hazal'ın cinayet silahı bıçak aranıyor. Maide, bıçağın yerini biliyor mu ve Cihan'a geri verecek mi? Cansu'nun hastalığı aileyi sarsarken, O bebeğini her türlü riske karşı doğurmakta kararlı fakat Deniz ile bu konuda ters düşüyor. Paramparça yeni bölüm fragmanı, özeti ve online izleme linki haberimizde.
Magazin 24 Ekim 2016 - 08:30

Paramparça 77. yeni bölümü ile bu akşam Star TV ekranlarında olacak. Yeni bölümde Maide ile Cihan’ın yüzyüze gelmesi ve tüm kozlarını paylaşması heyecanla izlenecek. Maide hanım bıçağı Cihan’a geri verecek mi? Cansu hastalığına rağmen bebeğini doğurmak istemektedir. Deniz ile kesinlikle buna karşı çıkmaktadır. başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban, Barış Falay ve Mine Tugay'ın paylaştığı yönetmenliği Altan Dönmez'e, senaryosu Yıldız Tunç'a ait olan Paramparça 77. bölümü ile ekrana gelecek. Paramparça yeni bölümü yayın saati 20.00’da aşağıdaki canlı yayın linkinden online izleyebilirsiniz.

Paramparça 77. yeni bölüm izle

PARAMPARÇA 77. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hazal'ın, Maide Hanım ile telefon konuşmasına şahit olan Cihan'la Ozan, soluğu yalıda alır. Hazal, Özgür'ü öldürdüğünü itiraf eder. Cihan, Hazal'ı hemen polise teslim etmek ister ancak Dilara buna karşı çıkar. Hazal için, kaçmaktan başka seçenek yoktur… Cihan,  Maide Hanım'dan cinayetin işlendiği bıçağı ister. Maide'nin yıllardır beklediği an gelmiştir…

Cansu'nun hastalığ ve Hazal'ın durumu Dilara ve Cihan'ı birbirine yakınlaştırır. Harun bu duruma tahammül etmekte zorlanırken bir yandan da Asuman'ın kışkırmaları ile başa çıkmak zorundadır. Candan'la işbirliği içinde olan Asuman bir gece Candan'ın evinde saldırıya uğrar. Perişan durumdaki Asuman'a yardım edebilecek hiç kimse yoktur.

Hastalığı hızla ilerleyen Cansu, akrabalarını bulur ve onlardan hastalığının genetik olduğunu öğrenir. Ölümü pahasına bebeğini doğurmak isteyen Cansu, akrabalarından, bu bilgiyi saklamalarını ister. Özkan'ın Burhan Bey tarafından kullanıldığını öğrenen Deniz, Özkan'a yardım etmek isterken büyük bir belaya bulaşır.

PARAMPARÇA 77. YENİ BÖLÜM FRAGMANI