Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Paramparça 78. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Dilara, Harun’u terkediyor! (Paramparça 77. son bölüm izle)
Paramparça 78. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Dilara, Harun’u terkediyor! (Paramparça 77. son bölüm izle)
Paramparça 78. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam son bölümü ile ekranlara gelen Paramparça'da Harun ile Cihan, Maide Hanım'ın tehditleri yüzünden karşı karşıya gelirler. Deniz, Özkan'ı kurtarmak için birisini öldürmek zorunda kalır fakat Özkan suçu üzerine alarak Deniz'i oradan uzaklaştırır. Cansu'nun ilerleyen hastalığına rağmen çocuğu doğurmak istemesi üzerine Deniz ile arası açılır. Paramparça 78. yeni bölüm fragmanı ile 77. son bölüm full videosu haberimizde.
Magazin 25 Ekim 2016 - 09:06

Paramparça 78. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hayranları ile paylaşılan dizinin yeni bölüm fragmanında fırtınalar yine durulmuyor. Cihan ile Harun, bu sefer de Maide Hanım’ın Hazal’ın cinayet silahı olan bıçağı saklaması ve bununla şantaj yapması yüzünde gerilir. Deniz bir yandan Cansu’nun rahatsızlığı nedeniyle doğum yapmasını istemezken diğer yandan Özkan’ı takip etmesi ve birini vurması ile sonuçlanır. Fakat Özkan, Deniz’in elinden silahı alır ve suçu üstüne alarak onu oradan uzaklaştırır. Deniz’in orada olduğunu bilen sadece Burhan’dır. Paramparça 78. bölüm fragmanında Dilara, oğlu Alaz’ı alarak evi terketmek ister. Fakat Harun bu şekilde yuvamızı dağıtmazsın diyerek karşı çıkar. Dilara evi terkedebilecek mi? Deniz, Cansu’yu hamilelikten vazgeçirebilecek mi? İşte Paramparça 78. bölüm fragmanı ve 77. bölümün tamamı

PARAMPARÇA 78. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

PARAMPARÇA 77. YENİ BÖLÜM İZLE