Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Paramparça 78. yeni bölüm tüm fragmanları izle: Cansu’nun zor kararı!
Paramparça 78. yeni bölüm tüm fragmanları izle: Cansu’nun zor kararı!
Paramparça 78. yeni bölümde gündem Cansu'nun hastalığı ve doğumdan vazgeçmemesi. Ailenin ısrarlarına ve doktorların telkinine itimat etmeyen Cansu bebeğinden vazgeçecek mi yoksa ölümüne doğum yapacak mı? Dilara, Harun'u terketme kararı alırken bakımevine gönderilen Maide Hanım son kozunu oynar ve Cihan ile karşı karşıya gelir. Konu ise Hazal'ın cinayet silahıdır. Paramparça 78. bölümün üç fragmanı, bölüm özeti ve online izleme linkleri haberimizde.
Magazin 31 Ekim 2016 - 08:53

Paramparça 78. bölümü ile bu akşam Star TV’de! Paramparça’da gündem Cansu’nun hastalığı ve bebeğini doğurup doğurmayacağı. Star TV’nin en çok izlenen dizilerinden 3. sezonuna giren Paramparça’da Cansu, hastalığına rağmen bebeğinden vazgeçmiyor. Deniz, Cansu’yu ne kadar ikna etmeye çalışsa da başaramamıştır. Peki Cansu ne karar alacak, doğumdan vazgeçecek mi? Harun ile Cihan, yine karşı karşıya gelir. Bu sefer Hazal’ın cinayet silahının Maide Hanım tarafından tehdit unsuru olarak kullanılması. Paramparça 78. yeni bölümü yayın saat 20.00’da aşağıdaki linkten tıklayarak izleyebilirsiniz. İşte Paramparça 78. bölüm fragmanları…

Paramparça 78. bölüm izle (31 Ekim Pazartesi Star TV 20.00)

PARAMPARÇA 78. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Telefonunun dinlendiğini öğrenen Dilara bu konuda da Harun'u suçlar. Kendisini Dilara'ya bir türlü inandıramayan Harun, halası Maide'yi tüm haklarını elinden alarak bakımevine kapatır. Ancak Harun'un bu hamlesi, Maide'nin elindeki son kozu da oynamasına sebep olur.

PARAMPARÇA 78. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Cansu'nun sağlık durumu günden güne kötüleşir. Doktorlar, Cansu'ya bebeğinden vazgeçmekten başka seçenek bırakmaz. Ancak Cansu her ne pahasına olursa olsun bu bebeği doğurmakta kararlıdır. Kızını göz göre göre kaybeden Cihan yapacak başka bir şey kalmadığını anlar ve bebeğin alınması için Cansu'yu hastaneye götürür…

PARAMPARÇA 78. BÖLÜM 3. FRAGMANI

Candan ise yine başını büyük bir belaya sokmuş, bu belaya Asuman'ı da ortak etmiştir. Burhan'ın Özkan'ı kullandığını ve Vedat'ı vuranın Deniz olduğunu öğrenen Cihan, Burhan'dan intikamını alacaktır. Burhan'a aşık olan Keriman'ın yolu ise yeniden Rahmi Bey ile kesişir.