Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Paramparça dizisinden 2. sezona neşeli veda
Paramparça dizisinden 2. sezona neşeli veda
‘Paramparça’ dizisinin 2. sezon çekimleri önceki gün tamamlandı.
Magazin 17 Haziran 2016 - 10:58

Kuzguncuk'ta gerçekleşen çekimlerin bitimiyle birlikte ikinci yönetmen Deniz Çelebi, ekibe 2. sezon için son kez “Paydos” diye seslenerek teşekkür etti. Ardından hep birlikte sette düzenlenen mangal partisine katılan ‘Paramparça' ekibi, ikinci sezonun veda pastasını da birlikte kesti.
paraparca-

ALİNA BOZ 18'İNE SETTE GİRDİ
Canlandırdığı Hazal karakteri ile yıldız olan Alina Boz'un 18'inci doğum günü de sette kutlandı. Set ekibi ve oyuncu arkadaşlarının sürprizi karşısında duygulanan Alina Boz, 3. sezon çekimlerinde buluşuncaya kadar herkesin güzel ve mutlu bir tatil geçirmesi temennisinde bulundu.
alinaboz
Ekip, alkışlar eşliğinde bir sonraki sezonda görüşmek üzere birbirlerinden ayrıldı. Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay'ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç'a, yönetmenliği Altan Dönmez'e ait ‘Paramparça', 20 Haziran Pazartesi günü saat 20.00'de, izleyicilere unutamayacakları bir finali bölümü ile ekrana gelecek.
erkan