Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Paramparça’nın güzel oyuncusu Leyla Tanlar aşırı ilgiden utandı
Paramparça’nın güzel oyuncusu Leyla Tanlar aşırı ilgiden utandı
'Paramparça' dizisinin Cansu’su Leyla Tanlar, bir alışveriş merkezinde Beyrutlu hayranları tarafından sevgi seline tutuldu.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 25 Kasım 2016 - 15:00

Geride bıraktığımız mart ayında, Şevval Sam’ın oğlu Tarık Emir Tekin ile yaşadığı aşk belgelenen Paramparça dizisinin güzel yüzü Leyla Tanlar, hayranlarının aşırı sevgisiyle karşılaşınca adeta ne yapacağını şaşırdı.

leyla-tanlar-ic-2

Dizide oynadığı başarılı oyunculuğu yanında Emir Tekin ile yaşadığı beş ay süren birlikteliğiyle de magazin sayfalarından kendisinden söz ettiren Tanlar, sevgilisiyle birlikte İngiltere’ye de gitmişti.

leyla-tanlar-emir-tekin
Özel bir üniversitede okuyan güzel isim gittiği bir alışveriş merkezinde Ortadoğulu hayranlarıyla karşılaştı. Yoğun iş temposunda olduğu söyleyen Tanlar, alışveriş turundayken bir anda karşısında hayranları görünce utangaçlığını gizleyemedi. Bir hayranın biraz ileri gidip genç oyuncunun yanağında makas alması da objektiflere böyle yansıdı.

leyla-tanlar-icİLGİLİ HABER‘Paramparça'nın yeni yıldızı‘Paramparça'nın yeni yıldızı

İLGİLİ HABERŞevval Sam müjdeyi verdiŞevval Sam müjdeyi verdi