Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Paris Hilton’dan samimi açıklamalar
Paris Hilton’dan samimi açıklamalar
Paris Hilton, imajı ve kariyerindeki ön yargılar hakkında konuştu.
Magazin 29 Kasım 2016 - 10:06

Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, Galore dergisine  bir röportaj vererek , “Benimle henüz tanışmamış biri, hakkımda otomatik olarak yanılıyor. İşim hakkımda konuşmak üzere toplantı odasına girer girmez benim, düşündükleri gibi aptal bir sarışın olmadığımı anlıyorlar” dedi.
paris_hilton_cover_galore_m
Dergiye kapak pozu veren 35 yaşındaki Hilton, hiç estetik müdahale yaptırmamasından dolayı mutlu olduğunu da söyledi.
“Tamamen doğal oluşumla gurur duyuyorum” diyen Hilton, “Kendimden memnunum” şeklinde sözlerine ekledi.
paris_hilton_interview_3_galore_mag

2003 ile 2007 yılları arasında Nicole Richie ile birlikte The Simple Life adlı reality şov programında yer alan Hilton, artık bu tarz programlarda yer almayacağını söyledi.
paris_hilton_interview_2_galore_mag
“Şu anda benim hayatımın önceliği değil. Farklı reality şovlar için her gün teklif alıyorum ama işime ve markama odaklandım” şeklinde konuştu.
Hilton, “Yine de konsepti beğenirsem üzerinde düşünürüm” dedi. Hakkında çok fazla dedikodu yapıldığını söyleyen Hilton, “Çok tuhaf yalanlar yazıldı benim için. Onlardan en garip olanı Michael Jackson'la ilişkim olduğu yönündeydi” dedi.
paris_hilton_interview_5_galore_mag
İLGİLİ HABERKendall Jenner, Paris Hilton'un elbisesiyle pişti olduKendall Jenner, Paris Hilton’un elbisesiyle pişti oldu