Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pelin Doğan, Hakan Aysev’den sonra
Pelin Doğan, Hakan Aysev’den sonra
Sosyetenin tanınmış isimlerinden Pelin Doğan uzun bir aradan sonra sevgilisiyle görüntülendi.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 19 Şubat 2016 - 15:20

2008 yılında yıldırım hızıyla ünlü tenor Hakan Aysev'le evlenen ve 15 gün sonra aynı hızla boşanan sosyetenin tanınmış isimlerinden Pelin Doğan,uzun bir aradan sonra ilk kez yeni sevgilisiyle objektiflere yakalandı.Hakan Aysev'den boşandıktan sonra adeta ortalıklardan kaybolan Pelin Doğan,yaklaşık 1 aydır aşk yaşadığı madenci işadamı Serdar Parıltay'la birlikte el ele görüntülendi.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK
Önceki gün İstinye Park'ta elele yakalanan sevgililer,görüntülendiklerini fark edince rahatsız olup hızlı adımlarla Masa Restoran'a girdiler. Masa Restoran'da bir müddet oturan taze sevgililer,gazetecilerden rahatsız olunca mekandan ayrılmak zorunda kaldı.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

Yaklaşık 1 aydır Serdar Parıltay'la aşk yaşayan Pelin Doğan'ın sevgilisiyle olan mutluluk fotoğraflarını sık sık instagram hesabından da paylaşması dikkatlerden kaçmadı.Madenci işadamı olarak bilinen Serdar Parıltay ise en son Cansu Taşkın'la yaşadığı aşk haberleriyle gündeme gelmişti.