Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pelin Karahan darbe girişimi hakkında ilk kez konuştu
Pelin Karahan darbe girişimi hakkında ilk kez konuştu
Ünlü oyuncu Pelin Karahan, darbe girişimi ile ilgili düşüncelerini ilk kez paylaştı.
İmge BALIK
Magazin 19 Temmuz 2016 - 15:26

Güzel oyuncu Pelin Karahan, geçtiğimiz aylarda ülkemizin uğradığı terör saldırıları sırasında sosyal medyadan baş sağlığı mesajı paylaşınca, ‘inşallah senin de çocuğun ölür’ şeklinde yorumlar almıştı. O günden  sonra fikirlerini paylaşmaktan çekinen Karahan, darbe girişimi ile ilgili düşüncelerini ilk kez paylaştı.

Pelin Karahan, Instagram hesabından ‘Bundan bir kaç ay önce ülkemizin uğradığı terör saldırıları sırasında sosyal medyadan ben de baş sağlığı mesajımı paylaşmıştım. Ancak o kadar art niyetli insan varki bunu “inşallah senin de çocuğun ölür” e kadar getirdiler. Ben de bu nedenle o günden beri buradan fikirlerimi paylaşmaktan çekindim. Ben hiç bir zaman siyasi fikrimi paylaşmam politik görüşümü belli etmem, politikadan anlamam da zaten. İnsanlar yanlış anlar diye çekinirim. Herkes o kadar kin ve öfke doluki birbirine nerden karalasak diye fırsat bekler olmuşlar. 15 temmuz gecesi milletçe yaşadığımız o korkunç geceden sonra ilk kez düşüncelerimi şu an paylaşıyorum. Kaç gün geçti üstünden, ne yazsam ne desem bilemedim. Bazen yetersiz kaldı kelimelerim bazense incitmekten çekindim. Biz de bütün gece uyumadık, korktuk, endişe duyduk.. Ben de bu ülkenin vatandaşıyım, ben de demokrasiden yanayım, darbeyi ve bunu destekleyen hainleri sonuna kadar lanetliyorum. Hiç birşeyden haberi olmayan gencecik erlerimizi bu duruma sokanlardan nefret ediyorum. Bu uğurda hayatını kaybeden kahraman halkımıza Allah’tan rahmet ve yakınlarına baş sağlığı dilerim. Artık bölünmeyelim, artık bir olalım. Farklı siyasi düşünceler farklı yaklaşımlar olsa da hepimiz bu vatanın evlatlarıyız. Gerçekten gün birlik olma günü. Bizim bizden başka kimsemiz yok! Nolur artık yorum yaparken daha duyarlı olun…’ notunu paylaştı.

pelink
Son güncelleme: 15:38 - 19.07.2016