Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
“Pınar Altuğ dikiş makinasının başında çalışıyordu”
“Pınar Altuğ dikiş makinasının başında çalışıyordu”
Şarkıcı ve gazeteci Ayşe Özyılmazel, kendi adını taşıyan mağazası bulunan Pınar Altuğ'la ilgili paylaşımda bulunmuş.
Magazin 4 Temmuz 2016 - 11:36

Bodrum’da kendi adını taşıyan bir mağazası bulunan Pınar Altuğ, burada kendi el emeğini de taşıyan bir sürü renkli şey üretiyor. Dükkanında; yastıklar, aksesuarlar, takılar, havlular ve plaj çantaları gibi onlarca ürüne yer veren Altuğ, son dönemin dikkat çeken kadın patroniçelerinden. Yeni ticari faaliyetiyle ilgili geride bıraktığımız aylarda haber olan Pınar Altuğ’u mekanında ziyaret eden isimlerden biri de Ayşe Özyılmazel olmuş. Özyılmazel bu ziyaretiyle ilgili şaşırtıcı bir detay da paylaşmış. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Pınar Altuğ’un bu işe nasıl başladığını anlatan Özyılmazel, başarılı oyuncunun dükkanında dikiş makinasının başına oturup çalıştığı notunu düşmüş. İşte Özyılmazel’in o paylaşımı:

pinar-altug

“Geçtiğimiz günlerde Bodrum Palmarina'da yürürken, marinanın sonuna doğru bir mağaza gördüm. Tabelasında ‘Pınar Altuğ' yazıyordu. Durdum, camdan içeri baktım. Nefis yastıklar, aksesuarlar, takılar, bardaklar gözüme çarptı. Ertesi sabah aradım Pınar'ı, dedim; ¨Koptum geliyorum, anlat bana neler oluyor oralarda?¨ Altında Jean bir şort, üzerinde atleti, makyajsız yüzü ve nefis saçlarıyla mağazasında dikiş makinasının başında çalışıyordu Pınar. Bütün hikaye altı sene önce tekne sahibi olmasıyla başlamış. İstediği tekne eşyalarını, yatak takımlarını, havluları, yastıkları bulamayınca kendisi çizip, malzemeleri bularak yaptırtmış. Sonra tekneye her gelen ¨Vaay ne güzel olmuş, bize de yapsana¨ demişler ve Pınar da üşenmemiş bunu işe çevirmiş.”

İLGİLİ HABERPınar Altuğ bir ilki gerçekleştirdiPınar Altuğ bir ilki gerçekleştirdi