Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pınar Altuğ’u Vatan Şaşmaz üzerinden eleştirdiler
Pınar Altuğ’u Vatan Şaşmaz üzerinden eleştirdiler
Oyuncu Pınar Altuğ, sosyal medya hesabı üzerinden kendisini eleştiren bir takipçisine yanıt vermekte gecikmedi.
Magazin 9 Eylül 2017 - 10:00

Şimdilerde Çocuklar Duymasın adlı dizinin yeni bölümlerinde izlediğimiz Pınar Altuğ, Bodrum tatili sırasında teknesinde köğeğiyle çekilmiş bir fotoğrafı paylaştı. Bu paylaşımın altına gelen yorumlardan biri ‘Vatan’ın acısını ne çabuk unuttun’ olunca Altuğ yanıt vermekte gecikmedi. Ünlü oyuncu takipçisine “Acı ve yas göstermelik bir şey değildir. Hayat devam eder ama ara ara kalbiniz sızlar” diyerek karşılık verdi.

pinar-altug-ic-2

‘AÇIK SAÇLA CENAZEYE KATILDIN’

Pınar Altuğ, başka bir takipçisinin “Tırnaklar ojeli, saçlar açık Vatan Şaşmaz’ın cenazesine geldi. Fotoğraf koysa ne olacak” sözlerine ise sert çıktı: “Ben cenazeye namaz kılmaya değil arkadaşıma veda etmeye gittim. Ne giydiğimin ne yaptığımın hesabını kimseye vermem. Siz kim olarak bu yorumu yapabiliyorsunuz onu da merak ettim! Beni sevmiyor, beğenmiyor olabilirsiniz. Ona da saygı duyarım ama o zaman da sayfamda işiniz ne diye sorarım! Malum şahsi sayfam… Bu arada üzüntü göstermelik değildir, kalpte yaşanır…”

Son güncelleme: 10:24 - 09.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.