Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Pippa Middleton’ın gelinliğini kim tasarlayacak?
Pippa Middleton’ın gelinliğini kim tasarlayacak?
Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın kız kardeşi Pippa Middleton evlenme kararı aldı.
Magazin 15 Kasım 2016 - 10:08

Geçtiğimiz yaz iş adamı sevgilisi James Matthews ile nişanlanan 33 yaşındaki Pippa Middleton, 2017 yılı içinde iş adamı James Matthews ile evlenme kararı alarak görlemli bir törenle evlenmeyi planlıyor. Gelinliğini kimin tasarlayacağı ise şimdiden merak konusu…

Düşes, Prens William ile dünya evine girerken kraliyet düğününde Sarah Burton for Alexander McQueen tasarımı bir gelinlik tercih ederken, Pippa Middleton'ın da İngiliz bir tasarımcının gelinliğini taşıması bekleniyor
duses
Jenny Peckham ve Alexander McQueen'in tasarımını yapmak istediği gelinliğin Giles Deacon tasarımı olması kararlaştırıldığı ise çıkan haberler arasında yer alıyor. Söylentilere göre, The Central Saint Martins mezunu Giles Deacon, geçtiğimiz günlerde Pippa Middleton'ın evinden elinde büyük, siyah bir elbise kılıfıyla çıkmış.
pippa2
Daha önce Scarlett Johansson, Gwen Stefani ve Cate Blanchett gibi isimleri giydiren tasarımcı, ilk couture koleksiyonunu temmuz ayında Paris'te tanıttığı değerli taşlarla süslenmiş, tarihi işlemeli Rus yumurtalarından esinlenen tasarımıyla konuşulmuştu.