Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Playboy’a soyunan Sloven güzel Eva Cıfrova Bodrum’da
Playboy’a soyunan Sloven güzel Eva Cıfrova Bodrum’da
Bodrum'a gelen 2016 Playboy takvim modeli Sloven güzel Eva Cıfrova, hem ünlü bir estetik güzellik merkezi için kamera karşısına geçti, hem de lüks bir otelde tatil yaptı.
Magazin 25 Temmuz 2016 - 11:00

Playboy 2016 yılı dergisinin kapak fotoğrafına model olan ve ünlü İtalyan fotoğrafçı Mario Gotti’nin çektiği fotoğraflarla dünyanın en çok aranılan modelleri arasına giren 32 yaşındaki Slovenyalı model Eva Cıfrova, iş, hem de tatil için Bodrum’a geldi.

sloven-ic-6

Bodrum’un Göltürkbükü Mahallesi’ndeki bir otelde kampa giren Cıfrova kendisi ile birlikte gelen menajeri, fotoğrafçı Mario Gotti ve 8 kişilik çekim ekibi ile Orak Adası ve Marmaris Çamlı Mahallesi’ndeki Sedir Adası’nda 2017 yılında yayınlanacak bir estetik güzellik merkezinin tanıtım kataloğu için kamera karşısına geçti.

sloven-ic-4

Bodrum Limanı’ndaki bir kafede arkadaşları ile sohbet eden ardından Bodrum Deniz Müzesi ve Antik Tiyatroyu’yu gezen Cıfrova kaldığı otelin Beach Club’ında bol bol güneşlendi, denize girdi.

sloven-ic-3

Seksi model kendisini tanıyanlarla fotoğraf çektirdi. DHA

sloven-ic-5sloven-ic-1
Etiketler