Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nejat İşler’in kaleminden hakkında bilinmeyenler
Nejat İşler’in kaleminden hakkında bilinmeyenler
Nejat İşler, hayatını anlattığı ve telif gelirini Gümüşlükspor’a bağışladığı ‘Gerçek Hesap Bu!’ adlı kitabında çocukluk yıllarında altını ıslatmasından çapkınlıklarına, oyunculuktan özel hayatına kadar birçok konuyu açık yüreklilikle ele aldı. İşte ünlü oyuncunun kaleminden hayatındaki bilinmeyenler...
Yüksel ŞENGÜL
Magazin 5 Haziran 2016 - 23:22

1 MAYIS'TA PAYIMA DÜŞENi ALDIM

1 Mayıs 1996… Sendikalar Kadıköy'de toplandı. Polis yalın cop dalıyor herkese. Polis şiddetinden ben de payıma düşeni alıyorum.

ADIM DOĞMADAN KONULMUŞ

Annem ve babam ben doğmadan adımın Nejat olması konusunda anlaşmış. Çünkü en sevdikleri film olan Samanyolu'nun baş erkek karakteri bu adı taşıyor.

DiN TiCARETiNi BEN DE YAPTIM

Berat kandillerinde vekil olarak yüzlerce rekat namaz kıldım. En kısa dualarla, hızlıca rekatları deviriyor, bunun karşılığında cömert bir gönlünden ne koparsa alıyordum.

MANiTALARA iYi YAZARIM

Okumaya yazmaya beş yaşında başladım. Yazdığım ve sahnelenen üç oyunum var. Senaryolarım var sırada. Bir de manitalara iyi yazarım…

EBRU GÜNDEŞ'iN EFEMiNE ARKADAŞI OLDUM

Kartal Tibet, Ebru Gündeş'e dizi çektiklerini ve tam benlik bir rol olduğunu söyledi. Efemine bir kuaförü oynayacakmışım. Kartal Tibet'e hayır diyemezdim. O dizide sekiz bölüm oynadım.

Son güncelleme: 07:27 - 06.06.2016