Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Poyraz Karayel 60. bölüm 2. fragmanı izle
Poyraz Karayel 60. bölüm 2. fragmanı izle
Poyraz Karayel 60. bölüm fragmanı yayınlandı. Poyraz Karayel yeni bölümde Savcı, hem Poyraz ve ekibi hem de Neşet için yakalama kararı çıkarıyor. Fakat işler hiç de istenildiği gibi gitmiyor.
Magazin 31 Mayıs 2016 - 12:01

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Poyraz Karayel’in 60. bölüm fragmanı yayınlandı. Poyraz Karayel yeni bölümde Neşet Ayşegül'ün savcıyla çalıştığını öğrenmiştir ama bunu Ayşegül'e belli etmez. Tam tersine Ayşegül'ün daha çok üstüne gitmeye başlar. Poyraz Zülfikarlar sayesinde öğrendiği imalathanenin yerini savcıya söyler. Karşılığında da içinde oldukları davalara takipsizlik kararı verilmesini ister. Fakat işler karışır.

 

NEŞET YURT DIŞINA KAÇABİLECEK Mİ?

Savcı hem Poyraz hem de Bahri ve adamları için gözaltı kararı çıkarır. Herkesin Meltem'in mekanda saklanmaktan başka çaresi kalmamıştır. Bu arada Neşet de savcının peşinde olduğunu bildiğinden yurt dışına kaçmaya karar verir. Ama yurt dışına yalnız gitmeye niyeti yoktur… Poyraz bu kaçışa engel olabilecek midir?

Poyraz Karayel 60. bölümü ile 1 Haziran Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında…