Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Poyraz Karayel 60. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Poyraz Karayel 60. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Poyraz Karayel 60. bölümü henüz yayınlanmadı. Poyraz Karayel yeni bölümde Ayşegül'ün kendini kandırdığını öğrenen Neşet ne yapacak?
Magazin 27 Mayıs 2016 - 15:42

Kanal D’nin ekranlara damga vuran dizisi Poyraz Karayel’in 60. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Poyraz Karayel geçen bölümde Neşet, Ayşegül’ün savcı ile işbirliği yapıp kendisine kumpas kurduğunu öğrenmişti. Poyraz Karayel yeni bölümde Ayşegül ile teknede baş başa olan Neşet, takıntılı bir şekilde sevdiği kadına ne yapacak?

Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanını yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

POYRAZ KARAYEL 60. BÖLÜM FRAGMANI

POYRAZ KARAYEL 59. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Poyraz, Neşet'e çevirdiği oyun sonucunda Neşet'in tüm itiraflarını kaydetmiştir.

Tek amacı bunları Ayşegül'e dinletip Neşet'in gerçek yüzünü göstermektir. Ayşegül ise İhsan'ın kendisini takip ettiğini fark eder. İhsan onlardan kaçmaya çalışır ama yakalanır, hapse yollanır. İhsan yine de boş durmaz. Ayşegül'ün savcıyla çalıştığını Neşet'e duyurmak için her yolu dener.

Bu arada Poyraz, Ayşegül'ü Neşet konusunda ikna etmeye çalışsa da başarılı olamaz. Bu da Poyraz'ı delirtir. Ayşegül mecburen Neşet'e yakın davranmaya devam eder. Ama bu sefer yakın davranması işe yarar. Aldığı bilgiyle kilit isim Aysen Berk'i bulmak için bir maceraya girişirler. Ayşegül'ün ona davranışlarından iyice gaza gelen Neşet'in ise Ayşegül'e bir sürprizi vardır. Fakat bu sürpriz hem Neşet hem Ayşegül için çok başka sürprizleri beraberinde getirecektir.