Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Poyraz Karayel 60. yeni bölüm izle: Poyraz zorda
Poyraz Karayel 60. yeni bölüm izle: Poyraz zorda
Poyraz Karayel'in 60. bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Poyraz Karayel yeni bölümde savcı Poyraz ve Neşet'i köşeye sıkıştırmanın peşinde...
Magazin 1 Haziran 2016 - 14:28

Kanal D’nin seyrine doyum olmayan dizisi Poyraz Karayel’in 60. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Poyraz Karayel yeni bölümde savcı, Bahri, Poyraz ve Neşet’i gözaltına almak için girişimde bulunuyor. Neşet yurt dışına kaçmak için plan yaparken Poyraz ise savcıyla anlaşmanın peşinde…

NEŞET’TEN AYŞEGÜL’E EVLİLİK TEKLİFİ

teknede aldığı telefonla Ayşegül’ün savcı ile birlikte işbirliği yaptığını öğrenen Neşet, ikiyüzlüleri sevmediğini belirtip ardından Ayşegül’ün öyle birisi olmadığını dile getirdikten sonra evlilik teklifinde buluyor. Fakat Poyraz teknenin yanına yaklaşıp Neşet’e silahını doğrultuyor.

 

“BU NİKAH KIYILAMAZ”

Taş Kafa Bahri Baba’yı da alıp Ümran’ı istemeye gidiyor. Fakat kız kardeşi Meltem’i istemeye geldiklerini düşünerek “Bu nikah kıyılamaz” çıkışında bulunuyor ve ortalık şenleniyor.