Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Poyraz Karayel 61. bölüm fragmanı izle: Poyraz Ayşegül’ü kurtarabilecek mi?
Poyraz Karayel 61. bölüm fragmanı izle: Poyraz Ayşegül’ü kurtarabilecek mi?
Poyraz Karayel 61. bölüm fragmanı yayınlandı. Poyraz Karayel yeni bölümde merak edilen tek konu Poyraz'ın Ayşegül'ü kurtarıp kurtaramayacağı...
Magazin 6 Haziran 2016 - 09:14

Kanal D’nin her bölümü heyecan verici dizisi Poyraz Karayel’in 61. bölüm fragmanı yayınlandı. Poyraz Karayel yeni bölümde Neşet’in Ayşegül’ü kaçırmasıyla başta Poyraz olmak üzere herkes şoka giriyor. Poyraz Ayşegül’ü kurtarmak için kendini feda ediyor. Bakalım Poyraz, Ayşegül’ü Neşet’in elinden kurtarabilecek mi?

Poyraz Karayel 61. bölümü ile 8 Haziran Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında…

POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Neşet Ayşegül'ün savcıyla çalıştığını öğrenmiştir ama bunu Ayşegül'e belli etmez. Tam tersine Ayşegül'ün daha çok üstüne gitmeye başlar. Poyraz Zülfikarlar sayesinde öğrendiği imalathanenin yerini savcıya söyler. Karşılığında da içinde oldukları davalara takipsizlik kararı verilmesini ister. Fakat işler karışır.

Savcı hem Poyraz hem de Bahri ve adamları için gözaltı kararı çıkarır. Herkesin Meltem'in mekanda saklanmaktan başka çaresi kalmamıştır. Bu arada Neşet de savcının peşinde olduğunu bildiğinden yurtdışına kaçmaya karar verir. Ama yurtdışına yalnız gitmeye niyeti yoktur… Poyraz bu kaçışa engel olabilecek midir?