Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Poyraz Karayel 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Poyraz Karayel 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Poyraz Karayel 61. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Poyraz Karayel yeni bölümde Poyraz'ın Ayşegül'ü Neşet'in elinden kurtarıp kurtarmayacağı merak konusu oldu.
Magazin 3 Haziran 2016 - 15:05

Kanal D’nin çarşamba günleri yayınlanan ve her sahnesi heyecan dolu dizisi Poyraz Karayel’in 61. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Poyraz Karayel geçen bölümde Neşet’in Ayşegül’ü kaçırmasının ardından Poyraz’ın başından aşağıya kaynar sular dökülüyor. Poyraz Karayel yeni bölümde Poyraz’ın Ayşegül’ü kurtarıp kurtaramayacağı merak konusu oldu.

Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayınız.

POYRAZ KARAYEL 61. BÖLÜM FRAGMANI

POYRAZ KARAYEL 60. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Neşet Ayşegül'ün savcıyla çalıştığını öğrenmiştir ama bunu Ayşegül'e belli etmez. Tam tersine Ayşegül'ün daha çok üstüne gitmeye başlar. Poyraz Zülfikarlar sayesinde öğrendiği imalathanenin yerini savcıya söyler. Karşılığında da içinde oldukları davalara takipsizlik kararı verilmesini ister. Fakat işler karışır.

Savcı hem Poyraz hem de Bahri ve adamları için gözaltı kararı çıkarır. Herkesin Meltem'in mekanda saklanmaktan başka çaresi kalmamıştır. Bu arada Neşet de savcının peşinde olduğunu bildiğinden yurt dışına kaçmaya karar verir. Ama yurt dışına yalnız gitmeye niyeti yoktur… Poyraz bu kaçışa engel olabilecek midir?