Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Poyraz Karayel 62. bölüm 2. fragmanı izle: Poyraz öldü mü?
Poyraz Karayel 62. bölüm 2. fragmanı izle: Poyraz öldü mü?
Poyraz Karayel 62. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Poyraz Karayel yeni bölümde ikinci fragmandaki detay kafaları karıştırdı. Poyraz öldü mü?
Magazin 15 Haziran 2016 - 15:27

Kanal D’nin yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ses getiren dizisi Poyraz Karayel’in 62. bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Poyraz Karayel yeni bölümünün ardından sezon finaline giriyor. Fragmandaki detay ise “Poyraz öldü mü?” sorusunu akıllara getiriyor.

İŞTE TÜM DETAYLAR…

Poyraz Ayşegül’ü kurtarmak için Sergei’i öldürmüştür. Sergei’in babası Boris, oğlunun katilini bulmaya yemin eder. Poyrazlar ne kadar arkalarındaki izleri temizleseler de Boris’in kolay kolay pes etmeye niyeti yoktur.

Poyrazlar Bahri Baba içerideyken daha fazla dışarıda olmayı kendilerine yediremezler ve hep beraber teslim olurlar. Ama Poyraz’ın bilmediği bir şey vardır. Neşet polislerin elinden kaçmayı başarmıştır. Neşet’in dışarıda serbest olduğunu duyan Poyraz çıldırır. Ayşegül’ü korumak için parmaklıklar arkasından hemen çıkması gerekmektedir.

Ayşegül ise yaklaşan tehlikeden habersizdir. Çok korkutucu ve kanlı bir gece onları beklemektedir…
Poyraz Karayel 62. bölümü ile 15 Haziran Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında…