Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Poyraz Karayel 62. yeni bölüm fragmanı izle: Poyraz Karayel sezon finali yapıyor
Poyraz Karayel 62. yeni bölüm fragmanı izle: Poyraz Karayel sezon finali yapıyor
Poyraz Karayel 62. bölüm fragmanı yayınlandı. Poyraz Karayel bu hafta sezon finali yapıyor. Fakat yeni bölümde hiç beklenmedik bir olay yaşanıyor.
Magazin 13 Haziran 2016 - 17:53

Kanal D’nin heyecan ve aksiyon dolu dizisi Poyraz Karayel’in 62. bölüm fragmanı yayınlandı. Poyraz Karayel yeni bölümde savcıya teslim olan Poyraz’ı hiç beklenmeyen bir sürpriz bekliyor. Sergey’i öldüren ve Ayşegül’ün tehlike altında olmadığına emin olan Poyraz, savcıya giderek teslim oluyor fakat sonradan Neşet’in polisin elinden kaçtığını öğreniyor. Poyraz ne yapıp ne edip dışarı çıkmak zorunda…

İŞTE TÜM DETAYLAR…

Poyraz Ayşegül'ü kurtarmak için Sergei'i öldürmüştür. Sergei'in babası Boris, oğlunun katilini bulmaya yemin eder. Poyrazlar ne kadar arkalarındaki izleri temizleseler de Boris'in kolay kolay pes etmeye niyeti yoktur.

Poyrazlar Bahri Baba içerideyken daha fazla dışarıda olmayı kendilerine yediremezler ve hep beraber teslim olurlar. Ama Poyraz'ın bilmediği bir şey vardır. Neşet polislerin elinden kaçmayı başarmıştır. Neşet'in dışarıda serbest olduğunu duyan Poyraz çıldırır. Ayşegül'ü korumak için parmaklıklar arkasından hemen çıkması gerekmektedir.

Ayşegül ise yaklaşan tehlikeden habersizdir. Çok korkutucu ve kanlı bir gece onları beklemektedir…

Poyraz Karayel 62. bölümü ile 15 Haziran Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında…