Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Poyraz Karayel 63. bölümde neler olacak? Poyraz Karayel’de Oğuz Atay göndermesi
Poyraz Karayel 63. bölümde neler olacak? Poyraz Karayel’de Oğuz Atay göndermesi
Poyraz'ın ölümüyle derinden sarsılan Ayşegül neler yapacak? Poyraz Karayel'in 63. bölümünde neler yaşayacak? Ağabeyinin öldüğüne inanmayan Meltem'in başına neler gelecek? Poyraz'ın ölümünü kabullenmeye çalışan Ayşegül, teselliyi başka bir aşkta mı bulacak? Poyraz Karayel yeni bölüm ayrıntıları...
Magazin 11 Ekim 2016 - 15:10

Poyraz Karayel’de Poyraz’ın ölümünün üstünden geçen iki yılla beraber tüm karakterlerde farklı değişimler görülmekte. Ayşegül’ün sarsılan hayatının düzene girmesi için yeni bir aşka mı yelken açacak?

FRAGMANDA AYŞEGÜL’ÜN SÖZLERİ MERAK UYANDIRIYOR

İşte Ayşegül’ün merak uyandıran sözleri, “Biliyorum kızıyorsunuz bana, kızmayın siz benim neler çektiğimi bilmiyorsunuz, bu kız delirdi galiba diyorsunuz, delirseydim her şey çok daha kolay olacaktı. Poyraz’ı ölümünü atlatmanın bir tek yolu vardı, başka birini sevmeye çalışmak.”

OĞUZ ATAY KİTABIYLA GÖNDERME

Kitabın içindeki bu not izleyicileri fazlaca meraklandırdı, “Çünkü sevmek yarım kalan kitaba devam etmek gibi bir şey değildi, Poyrazcım Karayel”