Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Poyraz Karayel 66. yeni bölümde neler olacak? Ayşegül’ün Poyraz’a tepkisi sürüyor!
Poyraz Karayel 66. yeni bölümde neler olacak? Ayşegül’ün Poyraz’a tepkisi sürüyor!
Poyraz'ın geri dönüşüyle yaşanan gelişmeler hız kesmeden devam ediyor. Sinan'la birlikte kaçmaya karar veren Poyraz'ın gerçekleşen patlamayla kalakalmasının ardından yeni bölümde neler olacak? İşte yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar...
Magazin 28 Ekim 2016 - 15:49

Bahri, Poyraz’ın Ayşegül’ün evinde yaşayacağını öğrenince büyük tepki veriyor. Bahri baba Poyraz’ı Ayşegül’ün tehlikede olma ihtimaline karşı uyarıyor ve Poyraz’dan bu konuda teminat istiyor. Ayşegül’ün Poyraz’ın öldüğü sanıldığı sıralarda hiçbir haber vermemesine tepkisi sürmekte. Poyraz’ın katıldığı operasyonda heyecanlı anlar yaşanacak. Poyraz Karayel’in yeni bölümü çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

POYRAZ KARAYEL’İN 65. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Sinan'la birlikte kaçmak üzere olan Poyraz, İsa'nın bindiği otobüste gerçekleşen patlamayla kalakalır. Poyraz, saldırının izini sürmeye girişir. Umman ailesi İsa'nın başına gelenlerle kahrolurken Bahri ve Poyraz'ın yüzleşme vakti gelmiştir. Sayguner Ailesi'ni ise Ayşegül'ün kararlarını da alt üst edecek büyük bir trajedi beklemektedir. Meltem hücreye atılmıştır. Zülfikar ise Meltem'i rahatlatmaya çalışsa da içeride dayanamayacağının farkındadır. Poyraz'ın saldırıyla ilgili keşfettiği ipucu zor bir karar almasına ve İsa'ya zarar verenleri bulmak için en büyük fedakarlığı yapmasına neden olur. Ancak Poyraz'ın atacağı adım başta Ayşegül olmak üzere herkesi şok edecektir.

“SEN BİZİ ALDATTIN AYŞEGÜL”

Poyraz, Ayşegül’ün Çınar’la evlenmesini bir türlü kabullenemiyor!