Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Poyraz Karayel dizisi sezon finali yaparken diziden ayrılan ‘Sefer’ karakteriyle ilgili açıklama geldi
Poyraz Karayel dizisi sezon finali yaparken diziden ayrılan ‘Sefer’ karakteriyle ilgili açıklama geldi
Ekranların beğenilerek izlenen dizisi Poyraz Karayel final yaparken diziyle ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı.
Magazin 15 Haziran 2016 - 09:20

Ölerek diziden ayrılan ‘Sefer'i canlandıran Görkem Kanpolat'ın sevgilisi olan dizinin yönetmeni Çağrı Vila Lostuvalı, İnstagram hesabı üzerinden ‘Sefer' karakterinin diziden neden ayrıldığını açıkladı.

poyraz-sefer-ic

“BU GÜZEL PROJEYE NE YAPTIM DİYE DÜŞÜNMELİ”

Başrollerinde Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli’nin olduğu ‘Poyraz Karayel’ dizisi devam ettiği için suskunluğunu koruduğunu vurgulayan ve yapımcı Ahmet Bircan’ı hedef tahtasına koyan Lostuvalı, “Vakti gelince de konuşmaktan korkmayız! Korkular değil, ruhumuz ve ruhdaşlarımızdır bizim sorumlu hissettiğimiz. Uzun lafın kısası, hepimiz biliriz ki her gerçek ortaya çıkacaktır elbet bi zaman. Sefer niye öldü, Çağrı niye bırakıyor, onlar niye artık aynı karede gülümsemiyor? Bu mevzudan, üzerine hiçbir ‘şey’ sıçramadan yırtan ve olayın mimarı olan uygulayıcı yapımcı Ahmet Bircan da elbet bir gün, (umarım) bir an durup düşünecektir, ben ne ettim bu güzelim projeye diye? Güzel güzel çalışıyorduk en nihayetinde. Sonuç; projenin son gününe gelmeden bu bilgiyi paylaşmam doğru olmazdı, sorumlu olduğum ekibim ve işim adına. Ben de, kendime ve Görkem’e yanlış yapmayı tercih edip bu sezonu bitirene kadar suskun kalmayı seçtim. Ondan da, kendimden de özür dilerim! Zira çok kırıldık ve yorulduk bir ‘ego’ uğruna.

Son güncelleme: 09:22 - 15.06.2016