Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanında üzücü gelişme! İsa ölecek mi?
Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanında üzücü gelişme! İsa ölecek mi?
Poyraz Karayel son bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitledi. Poyraz'ın geri dönüşüyle ona hesap soran Ayşegül aynı zamanda Poyraz'a kavuşmanın sevinci içersindeydi...
Magazin 20 Ekim 2016 - 10:09

Poyraz Karayel’in en son bölümünde Ayşegül’ün evlenmesi Poyrazı şoka sokarken, Poyraz’ın dönüşü de Ayşegül’ü afallattı. Poyraz’ın zor kabul edeceği görev kafa karışıklığına yol açarken, Meltem'in Poyraz'ın yaşadığını kanıtlamak için giriştiği işler yüzünden tutuklandığı ortaya çıkar. Ne pahasına olursa olsun Poyraz, Sinan'ı da alıp kaçmaya karar verir. Ama onu kötü bir sürpriz beklemektedir.

POYRAZ KARAYEL YENİ BÖLÜM FRAGMANI (65. BÖLÜM)

Otobüste gelen patlama herkesi şoka sokmuşken, İsa’nın patlayan otobüsten baygın bedeninin çıkması izleyiciye acaba İsa öldü mü sorusunu sorduruyor. Sinan’ın İsa abisi hayatını kaybedecek mi? Poyraz gelecek bölümde neler yapacak? Bu soruların cevabı önümüzdeki Çarşamba akşamı Poyraz Karayel’in yeni bölümünde ortaya çıkacak.