Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Poyraz Karayel yeni bölümde neler olacak? Ayşegül Poyraz’a geri dönecek mi?
Poyraz Karayel yeni bölümde neler olacak? Ayşegül Poyraz’a geri dönecek mi?
Poyraz ve Ayeşgül her şeyi unutup yeniden başlayacak mı sorusu Poyraz Karayel izleyenler için merak konusu oldu. Poyraz Karayel'in yeni bölümünde Ayşegül Poyraz'a geri dönecek mi?
Magazin 26 Ekim 2016 - 15:16

Poyraz’ın öldüğünü düşünen Ayşegül Çınar ile dünya evine girmişti, Poyraz’ın geri dönüşü Ayşegül’de benzersiz hisler yarattı ve bu büyük ikilem Ayşegül’ün farklı tepkiler vermesine yol açtı. Poyraz Karayel’in yeni bölümünde neler olacak? Poyraz Karayel ile ilgili merak edilen soruların cevanbı bu akşam Poyraz Karayel’in yeni bölümünde cevap bulacak…

POYRAZ KARAYEL YENİ BÖLÜM SON FRAGMANI

POYRAZ KARAYEL’İN YENİ BÖLÜM AYRINTILARI

Sinan'la birlikte kaçmak üzere olan Poyraz, İsa'nın bindiği otobüste gerçekleşen patlamayla kalakalır. Poyraz, saldırının izini sürmeye girişir. Umman ailesi İsa'nın başına gelenlerle kahrolurken Bahri ve Poyraz'ın yüzleşme vakti gelmiştir. Sayguner Ailesi'ni ise Ayşegül'ün kararlarını da alt üst edecek büyük bir trajedi beklemektedir.

Meltem hücreye atılmıştır. Zülfikar ise Meltem'i rahatlatmaya çalışsa da içeride dayanamayacağının farkındadır. Poyraz'ın saldırıyla ilgili keşfettiği ipucu zor bir karar almasına ve İsa'ya zarar verenleri bulmak için en büyük fedakarlığı yapmasına neden olur. Ancak Poyraz'ın atacağı adım başta Ayşegül olmak üzere herkesi şok edecektir.