Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Poyraz Karayel’le ilgili şok iddia
Poyraz Karayel’le ilgili şok iddia
Poyraz Karayel'de Sefer karakterinin diziden ayrılmasının nedeninin İlker Kaleli olduğu iddia ediliyor.
Burcu ÖZEN
Magazin 25 Şubat 2016 - 15:19

Başrollerinde Burçin Terzioğlu ve İlker Kareli’nin paylaştığı Poyraz Karayel dizisinde Sefer Kılıçarslan karakterine hayat veren Kanbolat Görkem Arslan diziye veda etti.

Sefer karakterinin beklenmedik bir zamanda diziden ayrılması yeni iddialar ortaya çıkardı. Sosyal medyada, Poyraz Karayel’de Sefer karakterini canlandıran Kanbolat Görkem ile Poyraz karakterini canlandıran İlker Kaleli’nin kavga ettiği, kavgadan sonra İlker Kaleli’nin yapımcıya; ‘ya ben bu diziden çıkarım; ya da Kanbolat çıkar’ dediği iddia edildi.

ARKADAŞLARI SOSYAL MEDYADAN VEDA ETTİ 


Poyraz Karayel dizisinde rol alan Celil Nalçakan ve  Cem Cücenoğlu, Kanbolat Görkem Arslan’ın vedasının ardından duygularını sosyal medyadan dile getirdi.

Celil Nalçakan,
Kanbolat Görkem Arslan’la fotoğrafını paylaşarak; “Zülfikâr yarım artık… Fakat sayende, Celo bir ömür tastamam! Güneşli güzel göreceğiz canım kardeşim… El ele ve daima ileriye!” notunu düşerken; Cem Cücenoğlu ise paylaştığı fotoğrafa; “Dile kolay. 46 bölüm. İçimizden bir Sefer Kılıçarslan geçti… Öyle bir geçti ki, deldi geçti, vurdu geçti… Hatta vurdu gol oldu. Sefer’ime hayat veren güzel yürekli insan @kanbolatgorkem ! Senin gibi insanların var olduğunu bilmek bile bize umut veriyor. Hayat boyu şans yanında olsun. Yolun açık olsun. Biz hep seninleyiz kardeşim. Sana çok teşekkür ederim. Cahildik. Dünyanın rengine kandık…” notunu düştü.

Son güncelleme: 15:38 - 25.02.2016