Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Program ve konserlerini iptal eden ünlüler
Program ve konserlerini iptal eden ünlüler
Dün yaşanan Ankara saldırısı sonrası, ünlü isimler program ve konserlerini iptal etti.
Burcu ÖZEN
Magazin 14 Mart 2016 - 10:11

Dün akşam Ankara’da yaşanan kanlı terör saldırısı sonucu Türkiye ayaklandı. Sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüse de, bu acının çaresi yok! Kararan ekranlar, iptal edilen program ve konserler… Tabii bir de sosyal medyadan dile gelen sessiz çığlıklar…

Deniz Akkaya, Lerzan Mutlu, Seda Sayan gibi isimler programlarını iptal ederken; Kanal D ‘Kısmetse Olur’ adlı evlilik programını yayın akışından kaldırdı.

Hangi ünlü isimler programları ve konserlerini iptal etti?

DENİZ AKKAYA/TV8/ARAMIZDA KALMASIN

Akkaya, bugün programın olmayacağını sosyal medyadan duyurdu:

“Dün akşamüstü Ankara’da yaşanan ve artık resmen alistirilmaya çalışıldığımiz hain,canice,insanlık dışı terör saldırısı nedeniyle @tv8 @aramizdatv8 bugün yayınına ara verdi.ekip olarak ne tadımız var ne keyfimiz.yayincilik devam etmeyi ister ama güzel ülkemin tüm dünyada yansımalarını gördükçe,ölü sayılarına artık resmen can yerine sayı muamelesi yapıldığını gördükçe halimiz yok bugün yayın yapmaya;yastayız…”

BENGÜ KONSERİNİ İPTAL ETTİ

Şarkıcı Bengü, 13 Mart’ta olacak konserini sosyal medyadan duyurdu.

LERZAN MUTLU’NUN PROGRAMI YOK

Lerzan Mutlu Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programını iptal etti.

EVLİLİK PROGRAMLARINDA SON DURUM

‘Esra Erol’da Evlen Benimle’ programının olup olmayacağı konusunda henüz ATV ve Esra Erol tarafından bir açıklama gelmezken; ATV yayın akışından bugün programı kaldırdı.

Seda Sayan dün akşam programı yapmayacağını duyurmuştu.

KISMETSE OLUR YAYIN AKIŞINDA YOK

Kanal D’nin sevilen evlilik programı ‘Kısmetse Olur’ da bugün Kanal D’nin yayın akışında yok.Kanal D, sabah 9’da ekrana gelen ‘Renkli Sayfalar’ programını da yayın akışından kaldırdı.

 

Son güncelleme: 15:49 - 14.03.2016