Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Raci Şaşmaz darbeyi protesto etmeyenlerle çalışmayacak
Raci Şaşmaz darbeyi protesto etmeyenlerle çalışmayacak
Başarılı dizilerin yapımcısı Raci Şaşmaz'dan ambargo açıklaması geldi.
Magazin 19 Temmuz 2016 - 14:35

Geride bıraktığımız günlerde gerçekleşen başarısız darbe girişimi sonrası pek çok isim, demokrasi karşıtı bu girişimi sert bir şekilde protesto ederken, bazı isimler de darbe girişimini protesto etmeyenlerle çalışmama kararı aldı. Tanınmış dizilerin yapımcısı Raci Şaşmaz, darbe girişimini protesto etmeyenlerle çalışmayacağını söyledi. Atv ekranlarında yayınlanan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin yapımcısı Raci Şaşmaz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 15 Temmuz akşamı yaşanan darbe girişimine karşı tavır almayan oyuncularla çalışmayacağını ve diğer yapımcıların da çalışmasına engel olacağını duyurdu.

raci sasmaz 1
OKTAY KAYNARCA YAPIMCISININ ÇAĞRISINA UYDU

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol oyuncularından Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, darbe girişimini kınadı. Kaynarca’nın mesajında darbe girişiminden terör saldırısı olarak bahsetmesi de dikkat çekti.

Oktay-kaynarca-ic
Son güncelleme: 14:50 - 19.07.2016