Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rekabet sofraya indi
Rekabet sofraya indi
Demet Akalın ve Hande Yener arasında yaşanan tatlı sert atışma bu kez İskender üzerinden çıktı.
Magazin 24 Ocak 2016 - 08:45

Geride bıraktığımız yaz çıktıkları mekanlar ve doluluk oranları üzerinden polemiğe giren Hande Yener ve Demet Akalın, bu atışmalarını aldıkları ödüller üzerinden sürdürmüşlerdi. Sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla birbirleriyle nasıl bir rekabet içinde olduklarını gözler önüne seren Demet Akalın ve Hande Yener geride bıraktığımız gün arka arkaya yaptıkları paylaşımlarla durumun değişmediğini gösterdi.

Foto: Sosyal medya - Demet Akalın

Geçtiğimiz günlerde Bursa'ya konser vermeye giden Demet Akalın, konser sonrası Bursa İskender'e gitti. Şarkıcı, ardından kebap fotoğrafını “Yemeden olmazdı” notuyla Instagram'da paylaştı.

Foto: Sosyal medye - Hande Yener

Bu paylaşımın ardından Hande Yener de “Uludağ'daki Whitefest konserime giderken Bursa'da durup iskenderimi orijinal yerinde yiyeceğim” notuyla Instagram'ına İskender fotoğrafı koydu.

KEBABI YİYEN BEN, KONSERİ VEREN BEN

Bu tartışma sonrasında Akmerkez'de görüntülenen Demet Akalın'a “Hande Yener sizin Instagram'a koyduğunuz fotoğrafa gönderme yaptı. Bu konu hakkında ne diyeceksiniz” diye soruldu. Şarkıcı, “Kebabı yiyen ben, konseri veren ben… Hande Hanım'a ne oluyor bilmiyorum. Allah'a çok şükür işlerim ve konserlerim tıkır tıkır gidiyor Herkes kendi işine baksın. Ben üç gün konser vermesem krize giriyorum” diye konuştu.

Son güncelleme: 14:09 - 02.02.2016