Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rengarenk 2. bölüm 2. fragmanı izle: Can’ın hafıza gitti
Rengarenk 2. bölüm 2. fragmanı izle: Can’ın hafıza gitti
Rengarenk 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Rengarenk yeni bölümde Zeynep'in gerçek kimliğini öğrenen Can kaderini değiştirmek isterken başına çok acayip bir şey geliyor.
Magazin 12 Temmuz 2016 - 09:57

RENGARENK 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI

ATV’nin yayın hayatına yeni giren ve büyük ses getirmesi beklenen dizisi Rengarenk’in 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Rengarenk yeni bölümde basketbol karşılaşmasında kimliği açığa çıkan Renk Can’la birlik olup kılık değiştirerek magazin ekibinden kaçmaya çalışıyor. İkili kovalamacanın ardından yüzleşiyor ve Can, Renk’i geride bırakıyor, güzel kadın ise “Gitme” diyor.

 

RENGARENK 2. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Renk'in oynadığı oyun eline yüzüne bulaşıyor. Tüm sırrın ortaya çıkmasının ardından Can, Renk'e “Zeynep iyi bir kızdı. Hatta bana ‘Bütün kadınlar aynı olmayabilir’ bile dedirtmişti. Ama aynıymış” diyerek kızıyor ve orayı terk ediyor. Renk bu olaylardan rahatsız oluyor ama son pişmanlık fayda etmiyor ve Can'ı da durduramıyor.

 

RENK SIRRINI AÇIKLAYACAK MI?

Renk’e öfkelenip çekip giden Can dalgın bir anında kendisine gelen arabayı fark etmeyince kaza geçiriyor ve hafızasını kaybediyor. Hastanede ise Zeynep’i sorunca tüm aile sevince boğuluyor. Derin hemen durumu Renk’e aktarıyor. Renk ise bu sefer yalan atmayıp gerçekleri anlatacağını söylüyor. Bakalım Renk sırrı açıklayacak mı?

Rengarenk 2. bölümü ile 15 Temmuz Cuma akşamı ATV ekranlarında…

Son güncelleme: 11:31 - 12.07.2016