Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rengarenk 2. yeni bölüm fragmanı izle: Renk’in zor kararı
Rengarenk 2. yeni bölüm fragmanı izle: Renk’in zor kararı
Rengarenk 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Zeynep'in gerçek kimliğini öğrenen Can, Renk'e öfke kusarken bir de talihsiz bir kaza geçiriyor.
Magazin 11 Temmuz 2016 - 10:17

ATV’nin geniş oyuncu kadrosuna sahip ve büyük ses getirmesi beklenen dizisi Rengarenk’in 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Rengarenk yeni bölümde Renk’in oynadığı oyun eline yüzüne bulaşıyor. Tüm sırrın ortaya çıkmasının ardından Can, Renk’e “Zeynep iyi bir kızdı. Hatta bana ‘Bütün kadınlar aynı olmayabilir' bile dedirtmişti. Ama aynıymış” diyerek kızıyor ve orayı terk ediyor. Renk bu olaylardan rahatsız oluyor ama son pişmanlık fayda etmiyor ve Can’ı da durduramıyor.

 

CAN HAFIZASINI YİTİRDİ

Renk'e öfkelenip çekip giden Can dalgın bir anında kendisine gelen arabayı fark etmeyince kaza geçiriyor ve hafızasını kaybediyor. Hastanede ise Zeynep'i sorunca tüm aile sevince boğuluyor. Derin hemen durumu Renk'e aktarıyor. Renk ise bu sefer yalan atmayıp gerçekleri anlatacağını söylüyor. Bakalım Renk sırrı açıklayacak mı?

Rengarenk 2. bölümü ile 15 Temmuz Cuma akşamı ATV ekranlarında…