Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rengarenk 3. bölüm 2. fragmanı izle: Renk ve Can’nın duygu karmaşası
Rengarenk 3. bölüm 2. fragmanı izle: Renk ve Can’nın duygu karmaşası
Rengarenk 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Rengarenk yeni bölümde Renk duygu karmaşası yaşıyor ve kendini sorgulamaya başlıyor.
Magazin 1 Ağustos 2016 - 08:46

ATV’nin birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizisi Rengarenk’in 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Rengarenk yeni bölümde Renk duygu karmaşası yaşıyor ve kimliğini sorgulamaya başlıyor. Öte yandan Can ise karmakarışık duygular içerisinde ve yeni bir aşka yelken açmanın tereddütünü yaşıyor.

Rengarenk’in 3. bölüm 2. fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

RENGARENK 3. BÖLÜM 2. FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ünlü oyuncu Renk Duygun ve mütevazı bir veteriner olan Can'ın arasında yaşanan duygusal gerilim gittikçe tırmanmaktadır. Renk'in kendini Can'a Zeynep öğretmen olarak tanıtması su yüzüne çıkar. Kendini yeniden ihanete uğramış hisseden Can, bu durumu taşıyabilecek midir? Bu kumpasın içine ailesinin ve en yakın arkadaşlarının da dahil olduğunu öğrenen Can'ın iç dünyasındaki yıkım oldukça büyük olacaktır. Kendi şöhretli hayatından bunalan Renk ise söylemek zorunda kaldığı yalanının ortaya çıkmasıyla bu sade hayatta bulduğu huzuru kaybetmek üzeredir. Şöhretine değer veren ailesi ve ayrıldığı erkek arkadaşı da işin içine girince Renk kendini oldukça zor bir durumda bulur. Yaşadıkları talihsizlikler sonrasında yaşamlarında güven duygusu arayan bu iki yaralı kalp Can ve Renk kendilerine dahi itiraf edemedikleri duygusal ama bir o kadar inatçı ilişkilerine devam edecekler mi? Yoksa girdikleri “güven duygusu” savaşında birbirlerinden vazgeçecekler mi? Can ve Renk'i bekleyen sürpriz sonunda Renk, Can'ın yaşama dönmesi uğruna, onu Zeynep öğretmen olduğuna inandırdığı hayata tekrar geri dönecek mi? Renk ve Can'ın geçmiş acılarından kaçarken birbirlerine yakalandıkları bu heyecan dolu gelişmeler bir türlü hız kesmeyecektir.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.