Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Retro-Pop ruhu bu albümde
Retro-Pop ruhu bu albümde
Gökçe Kılınçer, ilk albümü ‘Kalbimde İzi Var’ ın hazırlıklarını tamamladı.
Magazin 28 Mart 2016 - 13:42

Londra’da sürdürdüğü müzik çalışmalarını ‘Aşk Beni Bulunca (2014)', ‘O Beni Bilmez (2015)' ve ‘Güneşin Kız kardeşi (2015)' teklileri ile müzikseverlerle buluşturan Gökçe Kılınçer, ilk albümü ‘Kalbimde İzi Var'ın hazırlıklarını tamamladı.

Gökçe Kılınçer Foto: Bülten

10 şarkının yer aldığı albümde kendi bestelerinin yanı sıra klasikleşmiş beş cover şarkıyı yorumlayan Gökçe Kılınçer, kendine özgü vokal tekniği ve etkileyici yorumu ile dikkat çekmekte. Retro-Pop akımının Türkiye'deki öncülerinden olan Gökçe Kılınçer, daha önce  Yeliz'den dinlediğimiz, sözleri Oktay Yurdatapan, müziği Cepero Garcia Francisco Lopez’e ait olan ‘Yalan' şarkısına Doruk Çetin yönetmenliğinde bir de klip çekti.

Albümünün ilk konseri ile 29 Mart'da Babylon Bomonti sahnesinde sevenleriyle buluşacak olan Gökçe Kılınçer, 7 Nisan Eskişehir SPR Pub, 13 Nisan Ankara Hayal Kahvesi, 28 Nisan İstanbul Beyoğlu Hayal Kahvesi, 4 Mayıs Bursa Hayal Kahvesi, 11 Mayıs Ankara IF Performance Hall, 15 Mayıs İstanbul Park Fest'de sahnede olacak!