Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ricky Martin nişanlandı
Ricky Martin nişanlandı
Bir dönem Türkiye'de katıldığı Hülya Avşar şovla pek çok Türk kadınının da kalbini çalan Ricy Martin erkek arkadaşıyla nişanlandı.
Magazin 18 Kasım 2016 - 13:37

Ricky Martin, geride bıraktığımız günlerde katıldığı The Ellen DeGeneres Show’da, 1 yıldır birlikte olduğu Jwan Yosef ile nişanlandığını açıkladı. Martin'in heyecanı her halinden belli olurken, ilişkisinden şöyle bahsetti: “Ben bir koleksiyoncuyum o ise bir kavramsal bir sanatçı. Sanatı aramaya başladım ve Jwan'ın yaptıklarını gördüm. Eserlerini görünce çılgına döndüm çünkü yaptığı işi gerçekten çok sevmiştim” Martin'e esprili cevap ise DeGeneres'den geldi. Sonunda onu koleksiyonun için topladın diye espri yapan DeGeneres'e Martin'in verdiği cevap büyük sürprizi patlattı.

KOLEKSİYONCU DEĞİLİM NİŞAN YAPTIM

İkili arasında esprili geçen konuşmada Martin nasıl evlenme teklif ettiğini uzun uzun anlattı. Ünlü sanatçı “Çok heyecanlıydım ve evet dediğini anlamam için 30 dakika geçmesi gerekti” sözleriyle ilişkisinin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha ifade etmiş oldu. Martin ve Jwan artık nişan yüzükleri ile boy gösteriyorlar. Martin'in daha önceki birlikteliğinde taşıyıcı anne aracılığı ile sahip olduğu 8 yaşındaki ikizlerinin Jwan ile çok iyi anlaştığını ve herkesin çok mutlu olduğunu belirtti.

ricky-ic
İLGİLİ HABERRicky Martin ile Ayşe Hatun Önal'dan muhteşem düetRicky Martin ile Ayşe Hatun Önal’dan muhteşem düet