Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ricky Martin’den çok konuşulacak açıklama
Ricky Martin’den çok konuşulacak açıklama
Altı yıl önce eşcinsel olduğunu açıklayan, Ricky Martin'den çok konuşulacak açıklama...
Magazin 22 Ocak 2016 - 09:31

Ricky Martin, kadınlarla seks fikrine sıcak baktığını söyledi.

Yaklaşık altı yıl önce e şcinsel olduğunu açıklayan dünyaca ünlü şarkıcı Ricky Martin’den flaş sözler… Puerto Rico’lu yıldız, ‘gay' olmasına rağmen bir kadınla seks yapma fikrine açık olduğunu söyledi.

Meksika’da yayımlanan Fama dergisine konuşan Martin, “Hem erkeklerden hem de kadınlardan hoşlandığımı söyleyebilirim. Cinsel yaftalara karşıyım. Bizler duygusal ve cinsel ihtiyaçları olan basit insanlarız” dedi.

Bir döneme damga vuran ünlü şarkıcı, eşcinsel olduğunu yineleyerek, “Erkekler beni büyülüyor ama tamamen özgür seksten keyif alıyorum. Yani arzuladığım bir kadınla seks yapmaya açığım” dedi. Martin, bir kadınla ilişki yaşamak istemediğini de sözlerine ekledi.

İkiz çocukları olan Martin, Ocak 2014’te borsacı Carlos Gonzalez Abella ile üç yıllık birlikteliğini sonlandırmıştı. Son günlerde medyada yer alan dedikodulara göre; Martin, İspanyol şarkıcı Pablo Alboran ile birlikte. Ancak ne Martin ne de Alboran, söz konusu iddiaları doğrulamış değil.

Son güncelleme: 16:32 - 22.01.2016