Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rihanna, Muhammed Ali’yi böyle andı
Rihanna, Muhammed Ali’yi böyle andı
Uzun zamandır parkinson rahatsızlığı bulunan ve yapılan tedavilere olumlu yanıt vermeyen Muhammed Ali, sabah saatlerine hayatını kaybetti.
Magazin 4 Haziran 2016 - 11:08

Ünlü boksör Muhammed Ali, 74 yaşında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Böylesi büyük bir ismin vefatının ardından sosyal medya bir anda Ali mesajlarıyla doldu. Bu isimlerden Rihanna, Instagram hesabından Muhammed Ali’nin boks eldivenlerini ‘RIP Ali’ notuyla paylaştı.

ali
Solunum rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve tedavi altına alınan Muhammed Ali’nin ardından sosyal medya paylaşımı yapan diğer isimlerse şöyle:

Armağan Çağlayan

Çocukluğumun efsane boksörü… Sabahın 5’in de kalkıp siyah beyaz televizyonlar da az maçını seyretmedik… O Zamanlar Muhammed Ali deyince hayat dururdu. Yattığı yer nur olsun.

Şahan Gökbakar

Büyük adam! Allah rahmet eylesin!

Mustafa Ceceli

Efsane boksör Muhammed Ali. Allah rahmet eylesin.

Irmak Ünal

Eminim bir kelebek gibi uçtu gitti.

Sinem Kobal
O dünyayı kendine hayran bıraktı .. O bir efsane .. Ve en önemlisi bana göre o centilmen, duyarlı, barışçıl, Ozan gibi konuşan bir şair, hassas, gerçek bir spor İNSAN’ı .. Arı gibi soktu ve kelebek gibi uçarak gitti o da …

DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLER SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN PAYLAŞTI

DIDIER DROGBA

muhammed-1

GALATASARAY SPOR KULÜBÜ

muhammed-2

DAVID BECKHAM

muhammed-3
MIKE TYSON

tyson
Son güncelleme: 12:57 - 04.06.2016