Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rihanna’dan Fransa Nice’de yaşanan terör saldırısına tepki
Rihanna’dan Fransa Nice’de yaşanan terör saldırısına tepki
Dünyaca ünlü yıldız Rihanna, Fransa'da yaşanan acı terör saldırına üzüntüsünü belirtti...
Burcu ÖZEN
Magazin 15 Temmuz 2016 - 08:04

Dünya bugün Fransa için dua ediyor! Bastille kutlamalarının sürdüğü Fransa’nın Nice kentinde, bir kamyon kalabalığın içine daldı ve dehşet saçtı. Olayda en az 80 kişinin öldüğü ve çok sayıda insanın da yaralandığı bildirildi. Bu vahşi terör eyleminden sonra elden tek gelen Nice için dua…

Sosyal medya bugün Fransa’da yaşanan korkunç saldırıyla çalkalanıyor! Kamyonla dehşet saçan teröriste tüm dünyadan tepki yağıyor. Ünlü isimler de acılarını sosyal medyadan dile getiriyor.

rihanna

“AKLIMIZ MAĞDURDA”

Dünyaca ünlü yıldız Rihanna’da sosyal medya hesabından Fransa bayrağının renklerini paylaşarak, Münih Allianz Arena’da bugün gerçekleşecek konserinin planlandığı gibi gitmeyeceğini duyurdu.

“Nice’de yaşanan trajik olaylar doğrultusunda, 15 Temmuz’da Allianz Stadyumda gerçekleşmesi planlanan konserim planlandığı gibi gerçekleşmeyecek. Aklımız mağdurlar ve ailelerinde” notunu düştü.

Son güncelleme: 08:11 - 15.07.2016