Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rising Star şampiyonu belli oldu: Ozancan Demir’in müthiş performansını izle
Rising Star şampiyonu belli oldu: Ozancan Demir’in müthiş performansını izle
Rising Star 2. sezon şampiyonu, dün akşam yapılan final ile belli oldu. Ozancan Demir, Temmuz'da başlayan Rising Star 2. sezonunda şampiyonluğa nasıl ulaştı? İşte Rising Star şampiyonu Ozancan Demir'in final performansı...
Magazin 21 Eylül 2016 - 09:07

Rising Star şampiyonu Ozancan Demir oldu. TV8 ekranlarında gösterilen Rising Star yarışmasının 2. sezonu dün akşam özel gösterileri ile ekrana geldi. Jüri koltuğunda Mustafa Sandal, Emina Sandal, İremDerici ve Yılmaz Morgül yer aldığı Rising Star 2. sezonu Temmuz ayında başladı ve dün akşam yapılan final karşılaşmaları ile şampiyonu belli oldu. Ozancan Demir, finalde Mustafa Demir&Harun Yoldaş ikilisine karşı %83 performansı ile yarışmanın şampiyonu oldu. İşte Rising Star şampiyonu Ozancan Demir’in performansı…

OZANCAN DEMİR, NASIL RISING STAR ŞAMPİYONU OLDU?

Yaz aylarında TV8 ekranında başlayan Rising Star 2. sezonunda Ozancan Demir, 11 Temmuz’da jüri ve seyirci karşısına çıktı. Ozancan Demir “Sıkı Tut” performansı ile ilk turu %91 oyla geçti. Rising Star şampiyonunun bir üst turda rakibi İbrahim Sarıca oldu. Ozancan Demir, bu turda rakibini %88’e %53 oyla geçmeyi başardı. Rising Star jürisi ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, Ozancan Demir’i bu performansı ile yarışmada finali göreceğine inandığını açıkladı ve teşekkür etti.

Rising Star çeyrek final eşleşmelerinde Ozancan Demir’in karşısında Elif Pınar – Müslim Doğan çifti vardı. Ozancan Demir, bu turda ise performansı ile %82 oy almayı başardı. Rakipleri ise %65’de kaldılar. Ozancan Demir, böylece adını Rising Star yarı finaline yazdırdı. Yarı finalde ise Ozancan Demir ile Semih Duran eşleşmesi vardı. Ozancan, yarı finali %75’lik performansı geçti.

RISING STAR FİNALİSTLERİ

Rising Star ikinci sezonunda rakiplerini tek tek eleyerek finale adını yazdırmayı başaran yarışmacılar şunlar oldu; Serra Kömür, Ercan Özalp, Gizem Şensoy, Begüm Bal, Ahmet Cemil Aynacı, Öner Bodur, Yiğit Okan Demirel, Farzad Samiei, Veli Bağı, Mustafa Demir & Harun Yoldaş, Ozancan Demir ve Gizem Sancaklı.

Rising Star şampiyonu Ozancan Demir, finalde ilk performansında “Yine Bir Hal Oldu” şarkısı ile %79 oy aldı. Şampiyon, 2. performansında “Yolcu” performansı ile %72 oy aldı. 3. performansında ise “Gülüm” dedi ve %79 oya ulaştı. Ozancan Demir’i Rising Star şampiyonu yapan performansı ise Neşet Ertaş ustanın “Dane Dane Benleri Var” türküsü ile oldu ve %83 oy aldı.