Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rising Star Türkiye 1. son bölüm izle: Yılmaz Morgül’ün kıyafeti olay oldu
Rising Star Türkiye 1. son bölüm izle: Yılmaz Morgül’ün kıyafeti olay oldu
Rising Star Türkiye'nin 2. sezon ilk bölümü dün akşam TV8 ekranlarında yayınlandı. Rising Star Türkiye son bölümde birbirinden güzel sesli yarışmacılar Rising Star duvarını kaldırmak için kıyasıya mücadele verdiler.
Magazin 12 Temmuz 2016 - 08:14

Acun Ilıcalı’nın yeni gözdesi olan Rising Star Türkiye’nin 2. sezon ilk bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. Rising Star Türkiye son bölümde bazı yarışmacılar şarkıları ile büyülerken bazıları ise Rising Star duvarına takıldı. Öte yandan yarışmada birbirinden ilginç anlar da yaşandı. Gecenin yıldızı şüphesiz Yılmaz Morgül’dü. Kıyafeti ve gözlüğüyle sosyal medyanın en çok konuşulan ismi oldu.

Morgül’ün sarı kıyafeti ve ilginç gözlüğü için ‘çakma Bülent Ersoy’, ‘sarı tuhaf bir gözlük, Morgül’ü takmış’, ‘gözüne çapak kaçmış’, ‘Morgül neden gözüne maki takmış’ ve ‘pokemon pikaçu’ gibi yorumlar yapıldı.

YILMAZ MORGÜL YARIŞMACIYI ŞARKIYLA TEBRİK ETTİ

Rising Star Türkiye jüri üyesi Yılmaz Morgül, Seda Yüksel'in performansı sonrası söylediği şarkı ile yarışmacıya övgüde bulundu.

 

SESİYLE HERKESİ BÜYÜLEDİ

Rising Star Türkiye’de %91 oyla duvarı kaldıran Ozancan Demir sesiyle herkesi büyüledi.

 

STÜDYO ‘BİR DAHA' DİYE İNLEDİ

Rising Star Türkiye yarışmacısı Mustafa ve Harun, %92 oylama puanıyla Rising Star duvarını kaldırdı. Stüdyo ise “Bir daha” sesleriyle inledi.

 

Son güncelleme: 08:17 - 12.07.2016