Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rising Star Türkiye 2. son bölüm izle: Yılmaz Morgül hıçkıra hıçkıra ağladı
Rising Star Türkiye 2. son bölüm izle: Yılmaz Morgül hıçkıra hıçkıra ağladı
Rising Star Türkiye'nin 2. bölümü dün akşam TV8'de ekranlara geldi. Rising Star Türkiye son bölüme Yılmaz Morgül'ün gözyaşları damga vurdu.
Magazin 13 Temmuz 2016 - 07:27

TV8’in büyük ses getiren şarkı yarışması Rising Star’ın 2. bölümü dün akşam TV8 ekranlarında yayınlandı. Rising Star son bölümde yarışmacılar duvarı kaldırmak için çabalarken Ayşe Atsever adlı yarışmacının hayat hikayesinden ve söylediği şarkıdan etkilenen Yılmaz Morgül hıçkıra hıçkıra ağladı.

rising-star-türkiye

JÜRİ ÜYELERİ SOLUĞU AYŞE’NİN YANINDA ALDI

Ailesine olan düşkünlüğü ile tanıdığımız Yılmaz Morgül, Ayşe Atasever’in hayat hikayesinden çok etkilendi. Atasever’in “Bana bir masal anlat baba” şarkısını söylemesinin ardından Yılmaz Morgül adeta kendinden geçti ve gözyaşlarına boğuldu. Diğer jüri üyeleri ise Morgül’ü teselli etmek için çaba sarf etti. Morgül daha sonra Ayşe’yi görmek için Rising Star duvarının arkasına geçerek genç yarışmacının yanına gitti ve sarıldı. Ardından tüm jüri üyeleri soluğu Ayşe’nin yanında aldı.

Rising Star Türkiye son bölümü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

RİSİNG STAR TÜRKİYE 2. BÖLÜM

Son güncelleme: 08:41 - 13.07.2016