Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rıza Esendemir eski eşi İrem Derici ile Lider Şahin’in ilişkisini yorumladı
Rıza Esendemir eski eşi İrem Derici ile Lider Şahin’in ilişkisini yorumladı
İrem Derici'nin 3 ay önce boşandığı eşi Rıza Esendemir, Renkli Sayfalar'ın sorularını yanıtladı.
Magazin 21 Haziran 2016 - 12:39

Büyük bir aşkla evlenen Rıza Esendemir ve İrem Derici evliliği kısa sürdü ve 3 ay önce de bitti. Ayrılık sonrası birbiri hakkında güzel şeyler söyleyen çift hiç görüşmedi. Esendemir ortalarda görünmezken; Derici’nin adı Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin’le aşk dedikodularına karıştı. İkili haberleri yalanlasa da sonunda birlikte görüntülendiler.

iremic

Bugün ‘Renkli Sayfalar’ programına konuk olan Esendemir, eski eşinin yeni ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. Derici’ye yeni ilişkisinden mutluluklar dileyen Esendemir, şunları söyledi:

“Biz 3 ay önce boşandık ve konu kapandı. Herkes özgür. Ahmet, Mehmet benim için Ece, Zeynep hiç farketmez. Bu saatten sonra kim ne isterse onu yapacak. Herkez mutlu olsun, herkes… Gerçekten mutlu olsunlar yani. açıkcası çok sonra bir yerlerden duyuldu. Çok bir şey düşünmedim, ne düşünebilirim ki? Allah mutlu olsun herkesi onu da, beni de…”

“Boşandıktan sonra konuşmadık. Artık bu konunun konuşulması da saçma geliyor. Herkesin bir hayatı var. Kimse kimsenin hayatını etkilemesin. Şu anda bir sevgili, aşk durumum yok. Öyle kolay değil, biraz zamana ihtiyacımız var. Yaraları sarmadan üzerine yara bandı yapıştırmak biraz saçma geliyor bana. O yüzden kendime geleyim biraz. O mevzular benim için ciddi.”