Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüya dizisinin başlangıç tarihi belli oldu. Hangi kanalda saat kaçta?
Rüya dizisinin başlangıç tarihi belli oldu. Hangi kanalda saat kaçta?
Show TV’nin beklenen yeni dizisi Rüya’nın internete özel tanıtım fragmanı yayınlandı. Kadrosuyla dikkat çeken dizinin konusu zorluklarla dolu bir aşk hikayesi. Show Tv'nin iddialı olmaya aday dizisi Rüya'nın yayın tarihi açıklandı. Peki 'Rüya' dizisi hangi gün saat kaçta ve hangi kanalda yayınlanacak?
Magazin 10 Temmuz 2017 - 10:46

Show Tv’nin iddialı olmaya aday dizisi Rüya’nın yayın tarihi açıklandı. Oyuncu kadrosu’nda Hazal Filiz Küçükköse, Ceyhun Mengiroğlu, Ulaş Tuna Astepe ve Özge Özder, Goncagül Sunar, Atilla Saral, Özge Sezince ve Emir Çubukçu gibi isimler bulunduruyor.

UMUT ETMEKTEN VAZGEÇTİM BEN ARTIK!

İlk tanıtımı büyük ses getiren, Show TV'nin günlerdir beklenen yeni dizisi Rüya'nın webe özel tanıtımı yayınlandı. Yapımcılığını Gold Film / Faruk Turgut'un yaptığı, yönetmen koltuğunda Cemal Şan'ın oturuyor

DİZİNİN KONUSU

Birbirlerinden ayrı sosyal sınıflara ait, kişiliklerinin arasında uçurumlar olan, ama buna rağmen kaderin birleştirdiği henüz 20'li yaşlarının ortalarında olan Elif ve Bulut'un imkansız aşklarının hikayesinin ekrana geleceği Rüya'nın ikinci tanıtımı da büyük beğeni topladı. Elif'in “umut etmekten vazgeçtim ben artık. Gelecek o güzel günleri beklemekten yoruldum” diyerek yaşadığı zorlukları ifade ettiği tanıtım izleyenleri derinden etkiledi. Bulut'un, üvey annesi tarafından zorla evlendirilmek istenen Elif için “sadece güzel değil, başka bir şey var bu kızda; adını koyamıyorum” diyerek hayranlığını dile getirdiği sahneler iki gencin aşklarını nasıl koruyacakları sorusunu akla getirdi.

DİZİNİN İLK BÖLÜMÜ 18 TEMMUZ SALI GÜNÜ

2. FRAGMAN DA YAYINLANDI

Hayallerinde tasarımcı olmak isteyen Elif, zengin dünyanın tekstil veliahtı Bulut Giray’la tanışır ve sonsuz aşkımız burada başlar. Ancak bu aşkın önünde o kadar çok engel vardır ki! Elif’in üvey annesi tarafından kendinden yaşça büyük inşaatçı Selami ile evlendirilmek istenmesi bunların en başında gelir. Üvey anne fettan Gülendam kendi geleceğini güvence altına almak için daire karşılığı Elif’i satmak istemektedir. İşsiz babasının sıkıntıları, vurdumduymaz abisinin sorumsuzlukları, üvey kız kardeşinin kıskançlıkları ve tüm evin geçimini sağlamaya çalışması Elif’in tüm hayallerine engel olmaktadır. Elif’in bu sonsuz aşkı yaşamaya hakkı yoktur ancak Bulut Giray da Elif ‘i kolay kolay bırakacak bir genç değildir. Zengin bir ailenin veliahtı olan Bulut'un annesinin cemiyet hayatından çocukluk arkadaşı Şahika ile evlenmesi istenir. Fakat Bulut, Elif'le evlenmekte kararlıdır. İki aşığın önündeki engeller bununla da bitmez. Bulut’un babasının yıllar önceki ilişkisinden olan erkek kardeşi Alaz’ın tüm ailenin hayatını mahvedecek planları vardır. Peki, bu iki sevgili tüm bu planlara ve kötülüklere karşı ne yapacaklardır?
Rüya yakında Show TV'de başlıyor.

Son güncelleme: 11:04 - 12.07.2017
Magazin 10 Temmuz 2017 - 10:46